Remont w zimie?

Eryk996
Posty: 63
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:34 am

Remont w zimie?

Post autor: Eryk996 » pt lis 13, 2020 7:08 pm

Czy warto robić remont mieszkania zimą? Zależy mi na czasie, ale nie wiem czy warto zaczynać remont w tym roku czy jednak dopiero zabrać się za to na wiosnę.

bajaderka
Posty: 32
Rejestracja: sob lis 14, 2020 12:59 pm

Re: Remont w zimie?

Post autor: bajaderka » śr lis 18, 2020 4:28 pm

wszystko zależy od tego,jak wielki remont planujemy,co chcemy w mieszkaniu zrobić.Chcąc jedynie wymienić kilka mebli w swoich pomieszczeniach,warto zajrzeć do Marketu Meblowego, gdzie dostaniemy tanie meble do salonu w różnych stylach i kolorach.Nowe meble na pewno odmienią salon,sprawią,że stanie się on przytulny i przyjmowanie w nim gości będzie wielką przyjemnością.

damulka
Posty: 30
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:14 pm

Re: Remont w zimie?

Post autor: damulka » pn lis 30, 2020 7:39 pm

W obecnej sytuacji,kiedy i tak większość z nas siedzi w domu,można niewielkie remonty przeprowadzić.Szybko i bezpiecznie dokonamy zakupu mebli w sklepie internetowym Edinos edinos/pl/meble
Mają spory wybór mebli do każdego z pomieszczeń,możemy więc szybko zmienić meble w salonie,kuchni, pokoju dziecka.Bez względu na to, jakie wybierzemy,zawsze będą to meble eleganckie,solidne,trwałe i nowoczesne.

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: Remont w zimie?

Post autor: gwiazdeczka » śr gru 02, 2020 4:37 am

Stoję przed ważnym wyborem wymiany podłogi w kuchni. Zastanawiam się nad płytkami ceramicznymi lub podłogą drewnianą, znalazłem na stronach www grupamo/pl/porady/drewno-a-ceramika/ dosyć interesujący artykuł podpowiadający, jaką podłogę najlepiej położyć. Skusze się na podłogę drewnianą, dodaje uroku.

oczka
Posty: 65
Rejestracja: czw sty 30, 2020 7:09 pm

Re: Remont w zimie?

Post autor: oczka » czw gru 31, 2020 11:20 am

A czemu nie? Wszystko oczywiście zależy od tego, co chcemy remontować. Jeśli chodzi o remonty biur, to tutaj fitout.warszawa/pl macie namiar na firmę, która oferuje wiele ciekawych i praktycznych rozwiązań. Zajmują się bowiem realizacjami fit out powierzchni biurowych. Warto się tam na spokojnie rozejrzeć i poczytać jak to wygląda.

magiczna
Posty: 130
Rejestracja: czw sty 21, 2021 2:22 pm

Re: Remont w zimie?

Post autor: magiczna » czw sty 21, 2021 7:09 pm

Cześć, jestem tu nowa. U mnie nie będzie w sumie wielkiego remontu, ale chcieliśmy klapy oddymiające Smay zamontować, jak jest tak ciepło. Pytanie tylko , czy jest jakiś czas, kiedy należy to montować? Jakieś odgórne nakazy, zakazy? Niestety, ale brak zorientowania w temacie może sprawić, że coś zrobimy nie tak. I potem problem...

Zeta
Posty: 71
Rejestracja: czw lip 30, 2020 12:56 pm

Re: Remont w zimie?

Post autor: Zeta » wt sty 26, 2021 9:32 am

Ależ czemu nie. Teraz to nie ma znaczenia w jakiej porze roku robimy remont. Najważniejsze to podejście do niego z głową. Dlatego też skoro już postanowiliśmy zrobić ten remont to warto znaleźć jakieś cenne wskazówki na temat takiego remontu. I tak jak szperaliśmy w internecie to trafiliśmy na taki artykuł meskieoko/pl/dom/praktyczne-wskazowki-zwiazane-z-remontem-mieszkania/ który okazał się bardzo pomocny i praktyczny.

Kobietaewka77
Posty: 23
Rejestracja: czw paź 29, 2020 4:07 pm

Re: Remont w zimie?

Post autor: Kobietaewka77 » śr sty 27, 2021 10:37 am

Robiłam remont domu w czasie zimy, jednak to było dużo łatwiejsze, ponieważ mieszkałam w innym miejscu, bardzo mi pomogła bardzo dobra współpraca z salonem meblowym rosanero/pl/, zamówione meble przywieźli dokładnie w umówionym terminie bez żadnych opóźnień, co przyspieszyło remont.

mopsik
Posty: 120
Rejestracja: czw paź 01, 2020 1:40 pm

Re: Remont w zimie?

Post autor: mopsik » śr lut 03, 2021 1:12 pm

Moim zdaniem pora roku nie ma znaczenia jeśli musimy zrobić remont, na przykład instalacji elektrycznej. W moim przypadku świetnie sprawdził się serwis elektryczny Wrocław 24h: elektryka.wroclaw/pl/ . Serdecznie polecam ich usługi jeśli poszukujecie sprawnego fachowca.

elza
Posty: 6
Rejestracja: sob lis 14, 2020 11:18 pm

Re: Remont w zimie?

Post autor: elza » czw lut 25, 2021 10:41 pm

Myślę, że jeśli chodzi o kompleksowy remont biur, to nie jest ważne czy będziemy robić go w zimie czy też latem. Trzeba tylko wynająć profesjonalną firmę do tego, która wszystko zadania wykona w sposób perfekcyjny. Właśnie dlatego warto sobie zerknąć tutaj totalsec/pl . Total Sec jest z Warszawy, ale realizacje fit out wykonuje w całej Polsce.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości