Strona 1 z 1

Porównaj ceny okien - jakie okna kupić ?

: wt lut 25, 2020 1:21 pm
autor: piotrtalikos
Z pewnością szukacie okien w dobrej cenie. Zerknijcie sobie tutaj - http://twoje-okna.com/ .Jest tu możliwość porównania cen okien u kilku sprzedawców tak wiec nie wychodząc z domu można otrzymać oferty na okna i następnie wybrać najkorzystniejszego dostawcę.

Re: Porównaj ceny okien - jakie okna kupić ?

: czw lip 16, 2020 11:13 am
autor: daga
My mamy wybrane profile veka softline 82 kolory https://www.amokna.pl/profile-pvc/veka-82 zostały tylko. Na szczęście w firmie AM Okna, jaką mamy na oku, możemy zdecydowanie wybrać dowolny kolor. Nie wiedzielibyśmy o nich, ale akurat w Radiu Eska Gorzów o nich mówiono. A ceny mają bardzo w porządku.

Re: Porównaj ceny okien - jakie okna kupić ?

: ndz sie 02, 2020 8:36 am
autor: gwiazdeczka
A jeżeli chodzi o rolety, to jak wam się podobają przykładowo takie żaluzje aluminiowe https://www.zdobimyokna.pl/oferty/zaluzje-aluminiowe/ ? Pytam, bo właśnie ja jestem zainteresowana takim elementem do okien. Z tego co wiem łatwe są w utrzymaniu czystości i proste w obsłudze. Nie ma jako tako z nimi problemu.

Re: Porównaj ceny okien - jakie okna kupić ?

: pt wrz 11, 2020 9:25 am
autor: Zeta
To zupełnie normalne, że każdy kto szuka dobrych okien to porównuje sobie ceny kilku firm zajmujących się sprzedażą okien. I tak też trafiłam na ofertę firmy Drutex S.A. Można u nich znaleźć wszelkiego typu okna zarówno z PCV, drewna czy też aluminium. Także u nich każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Poza tym skoro są jednym z najlepszych producentów okien to wiemy że ich okna są bardzo solidnie wykonane i trwałe.