Porównaj ceny okien - jakie okna kupić ?

piotrtalikos
Posty: 4
Rejestracja: pn lut 24, 2020 12:11 am

Porównaj ceny okien - jakie okna kupić ?

Post autor: piotrtalikos » wt lut 25, 2020 1:21 pm

Z pewnością szukacie okien w dobrej cenie. Zerknijcie sobie tutaj - twoje-okna/com/ .Jest tu możliwość porównania cen okien u kilku sprzedawców tak wiec nie wychodząc z domu można otrzymać oferty na okna i następnie wybrać najkorzystniejszego dostawcę.

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Re: Porównaj ceny okien - jakie okna kupić ?

Post autor: daga » czw lip 16, 2020 11:13 am

My mamy wybrane profile veka softline 82 kolory amokna/pl/profile-pvc/veka-82 zostały tylko. Na szczęście w firmie AM Okna, jaką mamy na oku, możemy zdecydowanie wybrać dowolny kolor. Nie wiedzielibyśmy o nich, ale akurat w Radiu Eska Gorzów o nich mówiono. A ceny mają bardzo w porządku.

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: Porównaj ceny okien - jakie okna kupić ?

Post autor: gwiazdeczka » ndz sie 02, 2020 8:36 am

A jeżeli chodzi o rolety, to jak wam się podobają przykładowo takie żaluzje aluminiowe zdobimyokna/pl/oferty/zaluzje-aluminiowe/ ? Pytam, bo właśnie ja jestem zainteresowana takim elementem do okien. Z tego co wiem łatwe są w utrzymaniu czystości i proste w obsłudze. Nie ma jako tako z nimi problemu.

Zeta
Posty: 71
Rejestracja: czw lip 30, 2020 12:56 pm

Re: Porównaj ceny okien - jakie okna kupić ?

Post autor: Zeta » pt wrz 11, 2020 9:25 am

To zupełnie normalne, że każdy kto szuka dobrych okien to porównuje sobie ceny kilku firm zajmujących się sprzedażą okien. I tak też trafiłam na ofertę firmy Drutex S.A. Można u nich znaleźć wszelkiego typu okna zarówno z PCV, drewna czy też aluminium. Także u nich każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Poza tym skoro są jednym z najlepszych producentów okien to wiemy że ich okna są bardzo solidnie wykonane i trwałe.

oczka
Posty: 65
Rejestracja: czw sty 30, 2020 7:09 pm

Re: Porównaj ceny okien - jakie okna kupić ?

Post autor: oczka » czw lis 12, 2020 11:46 pm

Okna, które są dostępne na rynku mają różne ceny i różne właściwości. Warto zawsze patrzeć na stosunek jakości to ceny. To jest podstawa. Tutaj domnanowo/pl/budownictwo/okno-narozne-gdzie-sie-sprawdzi-i-jak-je-ozdobic możecie sobie zerknąć i poczytać na temat okien narożnych. Coraz więcej osób decyduje się na tego typu rozwiązanie. Myślę, że warto zastanowić się nad taką opcją, bo nie tylko ładnie to wygląda, ale również jest praktyczne.

pyszka
Posty: 128
Rejestracja: śr lis 04, 2020 11:58 am

Re: Porównaj ceny okien - jakie okna kupić ?

Post autor: pyszka » wt gru 01, 2020 12:47 pm

Wybor żaluzji az taki łatwy nie jest bo wiem, że trzeba sie zastanowić jaki rodzaj żaluzji bedzie do Twojego pomieszczenia najlepszy. Mnie najbardziej przekonują dobre żaluzje . Mozesz poszukać fajnych żaluzji tutaj karnix/pl/zaluzje-drewniane-9870.html . Widziałam, ze mają tam bardzo duży wybór żaluzji.

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Porównaj ceny okien - jakie okna kupić ?

Post autor: Darka » wt sty 12, 2021 3:22 pm

A czy ktoś z Was kojarzy może taka firmę BIANEX z Wrocławia? Ja trafiłam ostatnio na jej ofertę na stronie internetowej bianex/pl/ i zauważyłam, że można tam zamówić na przykład okna drewniane, aluminiowe, z PCV, przesuwne, czy też dachowe - oczywiście wraz z ich montażem. Oferta tej firmy wydała mi się całkiem atrakcyjne. Czy ktoś z Was miał już z nią wcześniej do czynienia i mógłby podzielić się wrażeniami?

lela1
Posty: 100
Rejestracja: pn paź 26, 2020 10:39 am

Re: Porównaj ceny okien - jakie okna kupić ?

Post autor: lela1 » pt sty 29, 2021 1:00 pm

Ja mam u siebie w domu okna PCV i jestem z nich bardzo zadowolona. Co więcej - polecam Wam pcv warszawa: medrus/pl/ . Skorzystałam z usług tej firmy przy wymianie okien i byłam naprawdę bardzo zadowolona. Możecie u nich zamówić także m.in. rolety zewnętrzne bądź wewnętrzne.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Porównaj ceny okien - jakie okna kupić ?

Post autor: lusiek » wt mar 30, 2021 2:58 pm

No w temacie okien to ja wam powiem że tutaj okna.waw/pl/poradnik/nowoczesne-i-luksusowe-okna-drewniane-nowej-generacji właśnie czytam artykuł o takich nowej generacji drewnianych. Czy o takich słyszeliście? Chyba na nie się zdecyduję bo nie długo będą u mnie w domu wymieniane.

magiczna
Posty: 130
Rejestracja: czw sty 21, 2021 2:22 pm

Re: Porównaj ceny okien - jakie okna kupić ?

Post autor: magiczna » wt sie 03, 2021 5:32 pm

Jasne, że okna są ważne, ale moim zdaniem nie ma to jak poszukiwanie czegoś takiego jak elementy wyposażenia, jeśli chodzi o ciepły parapet zewnętrzny . Wydaje mi się to oczywistym, że będziemy o tym myśleli, ale koniec końców nie wiem, czy to będzie dobrym pomysłem. Co wy na to?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości