Nowoczesne mieszkania

luki
Posty: 9
Rejestracja: wt sty 19, 2021 4:57 pm

Re: Nowoczesne mieszkania

Post autor: luki » śr maja 26, 2021 11:52 pm

lubię nowoczesne wnętrza stąd u mnie królują szarości. Na podłodze panele winylowe afirmax alpi concrete. Ściany w szarościach. Sufit biały. Stół z blatem dębowym. Narożnik ciemny. Parę kwiatków. Mało zbędnych rzeczy.

Domis3223
Posty: 28
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:54 pm

Re: Nowoczesne mieszkania

Post autor: Domis3223 » pn lip 05, 2021 6:42 pm

My mamy mieszkanie w stylu nowoczesnym, jednak w salonie nad kanapa znajduje się wzór fototapety mapa świata, w tym celu abyśmy mogli zaznaczać miejsca które odwiedziliśmy.

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Nowoczesne mieszkania

Post autor: charlotte » wt lip 13, 2021 9:32 pm

Mi się bardzo podobają przeszklone drzwi w mieszkaniach. Marzy mi się coś takiego! Dlatego chcę zgłosić się do [panszklarz.net/pl/]szklarz wrocław i poprosić o wykonanie takich drzwi z kuchni do salonu. Mają być w czarnej, metalowej ramie z takimi kratkami (myślę, że wiecie o co mi chodzi) Ktoś z was ma takie drzwi u siebie?

magiczna
Posty: 130
Rejestracja: czw sty 21, 2021 2:22 pm

Re: Nowoczesne mieszkania

Post autor: magiczna » śr lip 21, 2021 11:39 am

Takie coś ogólnie kosztuje, ale mam nadzieję, że i wy będziecie w stanie w końcu zdecydować o różnego rodzaju sprawach. I na razie powiem wam, że ogólnie sprawdzam takie silesiafinanse/pl/ekspert-finansowy-swietochlowice/ biura pośrednictwa. To może być całkiem fajna sprawa, bo nie bierzemy byle czego, a szczególne doradztwo.

olanos
Posty: 79
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:31 pm

Re: Nowoczesne mieszkania

Post autor: olanos » śr sie 25, 2021 10:17 am

Szukacie nowoczesnego mieszkania? Koniecznie zapoznajcie się z ofertą moovininteriors/pl/wilanow-ul-herbu-janina-3/, gdzie możecie zdecydować się na mieszkanie w warszawskiej dzielnicy Wilanów.

Awatar użytkownika
Axel44
Posty: 290
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:35 pm

Re: Nowoczesne mieszkania

Post autor: Axel44 » czw wrz 02, 2021 9:11 pm

Chcąc unowocześnić swoje mieszkanie, warto zainwestować w sprzęty Premium AGD. na przykład w nowoczesne urządzenia do czyszczenia powierzchni. Znalazłem w internecie sklep http://sternapolska.pl/, który sprzedaje tego typu produkty i z tego co słyszałem to są bardzo wysokiej jakości. Moglibyście się na ten temat wypowiedzieć?
Nie ten jest mądry, kto wiele spraw umie, lecz kto złe od dobrego rozeznać rozumie.

delikatna
Posty: 12
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 5:20 pm

Re: Nowoczesne mieszkania

Post autor: delikatna » ndz wrz 12, 2021 11:11 am

Jeśli ineteresuje was mieszkanie na śląsku to faktycznie warto skorzystać z oferty biura nieruchomości cn-kaczmarek/pl Mają bardzo dużą ofertę i profesjonalne podejście do klienta. Starają się spełniać jego oczekiwania. I tak jak już ktoś zaznaczył dla klientów biura przygotowano pakiet dodatkowych usług. Warto też wiedzieć że transakcje tego biura są ubezpieczone.

spoko
Posty: 125
Rejestracja: ndz lut 21, 2021 2:12 pm

Re: Nowoczesne mieszkania

Post autor: spoko » ndz paź 24, 2021 1:20 pm

Niestety, ale często te nowoczesne mieszkania nie są trwałe i mówię to z powodów osobistych. Sama mieszkam w starym budownictwie i tak naprawdę wiem, że tu nikt mnie nie słyszy, mogę nawet głośniej posłuchać muzyki. A proponowano mi mieszkanie w papierowych ścianach to zrezygnowałam. Taka zamiana byłaby dla mnie niekorzystna. Moja siostra również w biurze Portman portman/com/pl/ szuka tylko w starych murach.

soraja
Posty: 163
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:32 am

Re: Nowoczesne mieszkania

Post autor: soraja » czw lis 04, 2021 1:16 pm

Może zainteresują Was także mieszkania w Lublinie? Zobaczcie sami, co do zaoferowania ma deweloper lublin: kameralnyslawin/pl/. Uważam, że mieszkanie w Lublinie jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Warto wziąć pod uwagę przy przeglądaniu różnych ofert.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Nowoczesne mieszkania

Post autor: lusiek » czw lis 18, 2021 2:13 pm

Nie zawsze sprawa nieruchomości jest łatwa, dlatego czasami najlepiej jest zdecydować się na pomoc profesjonalistów. Szczególnie polecam usługi firmy GRB Nieruchomości. Mają duże doświadczenie. Ja na pewno zdecyduję się na sprzedaż mieszkania za długi z ich pomocą.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości