Nowoczesne mieszkania

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Re: Nowoczesne mieszkania

Post autor: daga » czw gru 10, 2020 8:39 am

Nowoczesne rozwiązania potrzebują rozwiązań na miarę naszych czasów. W kwestii podłóg sugerowałabym zapytanie firmy DDD - Dobre Dla Domu o to, co ma dla nas i co może się u nas sprawdzić. Ogólnie jest to sklep z podłogami drewnianymi i panelami, ale możecie znaleźć tam również drzwi i inne elementy do urządzenia przestrzeni wokół siebie.

niemowa
Posty: 33
Rejestracja: ndz wrz 13, 2020 9:55 am

Re: Nowoczesne mieszkania

Post autor: niemowa » pt gru 11, 2020 6:33 am

Ja najpierw muszę kupić mieszkanie, a potem będę je urządzać. Pewnie postawię na styl skandynawski. A teraz przeglądam oferty mieszkań na sprzedaż. Ciekawe propozycje ma to biuro nieruchomości tu cn-kaczmarek/pl/ Działa na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Co ważne klient tego biura może liczyć na dodatkowe usługi min pożyczki, kredyty, ubezpieczenia. Chyba skorzystam z danych kontaktowych by poznać więcej szczegółów.

soraja
Posty: 163
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:32 am

Re: Nowoczesne mieszkania

Post autor: soraja » pt gru 18, 2020 9:03 am

Myślę, że spodobają Wam się także nowe mieszkania Wilanów: alberoinvest/pl/rumiana-house/wille-na-wilanowie/ . Ja planuję zakup takiego mieszkania w willi miejskiej. Uważam, że to świetna lokalizacja, a takie mieszkanie w pełni spełnia moje oczekiwania.

Benita
Posty: 48
Rejestracja: pn maja 11, 2020 3:18 pm

Re: Nowoczesne mieszkania

Post autor: Benita » sob gru 26, 2020 5:33 pm

Fajnie byłoby mieć takie nowoczesne mieszkanie, jednak w moim przypadku nie obędzie się bez kredytu hipotecznego. Już nawet zaczęłam się dowiadywać w tej sprawie i czytać między innymi takie informacje olsztyn24/com/news/36187-kredyt-hipoteczny---abc-kredytobiorcy.html . Okazuje się, że nie jest to taka prosta sprawa. Mieliście może doświadczenie z kredytem hipotecznym?

Eryk996
Posty: 63
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:34 am

Re: Nowoczesne mieszkania

Post autor: Eryk996 » pt sty 29, 2021 7:40 am

Myślę, że we wnętrzu dobrze sprawdzi się klimatyzator, to super rozwiązanie dla mieszkań, które są duże i szybko robi się w nich gorąco w lecie. Dodatkowo taki klimatyzator może też skutecznie ogrzać pomieszczenie w zimie. Sprawdź ofertę czystyklimat/pl/112-klimatyzatory-scienne-aux, gdzie możesz znaleźć urządzenie marki AUX wraz montażem klimatyzacji :)

lela1
Posty: 100
Rejestracja: pn paź 26, 2020 10:39 am

Re: Nowoczesne mieszkania

Post autor: lela1 » pt sty 29, 2021 1:05 pm

Jeśli zależy Ci na zakupie nowoczesnego mieszkania to zachęcam Cię do zapoznania się z ofertą dewelopera GALADOM: galadom/pl/ . Oferuje on mieszkania w różnych lokalizacjach w Lublinie. Myślę, że Ci się spodobają.

Mira
Posty: 44
Rejestracja: pt mar 13, 2020 3:00 pm

Re: Nowoczesne mieszkania

Post autor: Mira » śr mar 31, 2021 2:04 am

Nowoczesne mieszkanie to dla mnie mieszkanie, które jest zaprojektowane przez specjalistów, najczęściej ma otwarta kuchnię, z eleganckim barkiem, hokerami, stołem jadalnianym i dużą szarą elegancką sofą. Łazienka ma swój styl dopasowany do mieszkańców, ładna kabina prysznicowa umywalka na szafce z dębowym blatem... Do tego przedpokój, który nie stanowi upchanych kolanem szafy, wieszaka, szafek na buty, lustra, półek na wszelkie przydasie... Przedpokój w nowoczesnym mieszkaniu nie może być zapomniany. Ciekawie o przedpokoju pisze autor artykułu grojec24.net/news-jak-zaaranzowac-funkcjonalny-przedpokoj-8211;-radzi-projektant-wnetrz-z-dreamdesign-w-krakowie,7271.html

Mira
Posty: 44
Rejestracja: pt mar 13, 2020 3:00 pm

Re: Nowoczesne mieszkania

Post autor: Mira » sob kwie 10, 2021 2:31 am

Nowoczesne mieszkanie to dla mnie mieszkanie, które jest zaprojektowane przez specjalistów, najczęściej ma otwarta kuchnię, z eleganckim barkiem, hokerami, stołem jadalnianym i dużą szarą elegancką sofą. Łazienka ma swój styl dopasowany do mieszkańców, ładna kabina prysznicowa umywalka na szafce z dębowym blatem... Do tego przedpokój, który nie stanowi upchanych kolanem szafy, wieszaka, szafek na buty, lustra, półek na wszelkie "przydasie"... Przedpokój w nowoczesnym mieszkaniu nie może być zapomniany. Ciekawie o przedpokoju pisze autor artykułu grojec24.net/news-jak-zaaranzowac-funkcjonalny-przedpokoj-8211;-radzi-projektant-wnetrz-z-dreamdesign-w-krakowie,7271.html

pyszka
Posty: 128
Rejestracja: śr lis 04, 2020 11:58 am

Re: Nowoczesne mieszkania

Post autor: pyszka » pt kwie 23, 2021 3:57 pm

Ja się wzięłam sama za projektowanie. Wydaje mi się, że wtedy jest fajniejsza zabawa i urządza się nie aż tak bardzo sztywno tylko totalnie pod swój gust. Zamówiłam wiele antyram oprawianie obrazów warszawa i popowieszałam wiele starych zdjęć z dzieciństwa moich rodziców i mojego. Wygląda wszystko wspaniale.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Nowoczesne mieszkania

Post autor: lusiek » wt kwie 27, 2021 4:05 pm

U mnie w nowoczesnym mieszkaniu teraz zajęłam się jego aranżacją roślinną, kupiłam kilka kwiatów i krzewów i zamierzam co jakiś czas nowe zamawiać. Tutaj lovethegarden/com/pl-pl/produkty/podloza/rosliny-domowe patrzę właśnie na ofertę podłoża do moich nowych roślin bo na pewno będę musiała niektóre przesadzać.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości