Kotły

Lenka

Kotły

Post autor: Lenka » pt wrz 25, 2020 6:36 pm

Cześć jakie kotły polecacie do ogrzewania wody? Ja niedawno rozglądałam się po forach i artykułach poświęconych ogrzewaniu i tak trafiłam na firmę Buderus a konkretnie na kocioł buderus-inserw/pl/sklep/buderus-logamax-plux-gb-072 . Co myślicie? Firma ma doskonałe opinie, i wiele lat cennego doświadczenia. Oferta jest różnorodna i przystępna cenowo więc z pewnością jakiś kocioł wybiorę.

Darka

Re: Kotły

Post autor: Darka » sob wrz 26, 2020 6:02 pm

A co powiecie na dofinansowanie na wymianę takiego kotła? W jego pozyskaniu może Wam pomóc na przykład firma efektywniej/pl/, która zajmuje się takimi tematami już od dłuższego czasu ;) Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ze współpracy z nią ;)

dynia

Post autor: dynia » sob gru 12, 2020 11:09 pm

można też skorzystać z dofinansowania na budowę ekologicznego ogrzewania jak np. pompa ciepła czy panele fotowoltaiczne. Może warto się zastanowić jeżeli i tak trzeba kupić nowy kocioł :) w takich sprawach zajrzyjcie na respect energy, zajmują się pozyskiwaniem energii z odnawialnych źródeł,maja duże doświadczenie więc doradzą i zaproponują nowe, bardziej przyjazne dla środowiska rozwiązanie

magiczna

Post autor: magiczna » czw sie 19, 2021 6:15 pm

Nie mogę Wam za wiele powiedzieć, jeśli chodzi ogólnie o kotły, ale na pewno pompy do wody można montować. To wiem, bo sami o tym myśleliśmy właśnie. Można tak wodę pobierać ze studni i trzymać, np: do kąpieli, czy do podlewania roślin, czy do prac gospodarskich. Na pewno to dobra myśl w domach.

Awatar użytkownika
Laueo75

Post autor: Laueo75 » pn lis 29, 2021 12:30 pm

Tutaj macie świetny ranking kotłów kondensacyjnych. Myślę, że warto się nad tym tematem bardziej pochylić i przejrzeć sobie ten temat :)
Człowiek bez duszy nie potrzebuje miłości, a jednocześnie może okazać się przydatny.

soraja

Post autor: soraja » pn lis 27, 2023 2:50 pm

Jeżeli interesuje Was ta tematyka to z pewnością zaciekawią Was także kotły gazowe: https://terme.pl/pl/menu/ogrzewanie/kot ... gazowe-289 . Warto wiedzieć, że coraz więcej osób decyduje się właśnie na takie rozwiązanie.

ODPOWIEDZ