Piękny ogród

Awatar użytkownika
stanil09
Posty: 80
Rejestracja: pt mar 15, 2019 8:12 pm

Piękny ogród

Post autor: stanil09 » wt lut 18, 2020 5:56 pm

Znacie dobrego projektanta ogrodów? Ja dla swojej znajomej kogoś szukam właśnie i liczbę na Wasze polecenia... W Sieci udało mi się znaleźć na przykład taką propozycję http://kepkaogrody.pl/kontakt Ich realizacje są naprawdę piękne. Co o tym sądzicie?
O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki.

Awatar użytkownika
FCBjimi
Posty: 5
Rejestracja: czw lut 20, 2020 9:13 pm

Re: Piękny ogród

Post autor: FCBjimi » pt lut 21, 2020 12:20 am

Myślę, że warto zatrudnić specjalistę.
Jeśli chcesz być kochanym, bądź godny miłości.

Awatar użytkownika
Jennahan
Posty: 5
Rejestracja: czw lut 20, 2020 10:09 pm

Re: Piękny ogród

Post autor: Jennahan » pt lut 21, 2020 1:32 am

Popytam znajomych na ten temat.
Woda, której dotykasz w rzece, jest ostatkiem tej, która przeszła, i początkiem tej, która przyjdzie; tak samo teraźniejszość.

Awatar użytkownika
defkid
Posty: 5
Rejestracja: czw lut 20, 2020 10:31 pm

Re: Piękny ogród

Post autor: defkid » pt lut 21, 2020 2:09 am

Z chęcią bym Ci pomógł, ale nie jest to mój temat.
Cierpienie jest istotą życia i wobec tego nie przychodzi do nas z zewnątrz, lecz jego niewysychające źródło tkwi w każdym.

Awatar użytkownika
Laueo75
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 16, 2019 8:12 pm

Re: Piękny ogród

Post autor: Laueo75 » wt mar 24, 2020 3:07 pm

A czy Waszym zdaniem np. te altany ogrodowe są ok https://www.wooder.com/ ? Ja właśnie poszukuję czegoś sensownego w tym zakresie tematycznym.
Człowiek bez duszy nie potrzebuje miłości, a jednocześnie może okazać się przydatny.

Cripper
Posty: 105
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:01 pm

Re: Piękny ogród

Post autor: Cripper » śr lip 29, 2020 10:31 pm

Na pewno do tego, aby utrzymac ogrod w porzadku - potrzebne sa narzedzia ogrodnicze. Sam mam te podstawowe: podkaszarka, kosiarka, odkurzacz, waz ogrodowy itp itd No i oczywiscie do tego wiertarko-wkretarka, bo bez tego w domu czy ogrodzie - ciezko. Sporo sprzetu mam marki Ryobi - dobrze wypada cenowo no i jest bezprzewodowy - na pasujace do kazdego z nich akumulatory. Ulatwia to naprawde prace w domu i w ogrodzie

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Piękny ogród

Post autor: charlotte » pn sie 03, 2020 10:21 pm

Gdybyś szukała artykułów basenowych to polecam oferte tego sklepu internetowego ichemia/pl/artykuly-basenowe,209.html Znajdziesz tam środki na glony, chlor i wiele innych rzeczy. Ja wszystko do naszego basenu zamawiam zawsze przez internet.

soraja
Posty: 163
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:32 am

Re: Piękny ogród

Post autor: soraja » pt wrz 04, 2020 2:46 pm

W pięknym ogrodzie powinniśmy też spędzać wygodnie czas :) Warto więc zastanowić się poważnie nad zakupem wygodnego kompletu mebli ogrodowych. Bardzo oryginalnie prezentuje się holograficzny fotel wypoczynkowy Goa: ogrodolandia/pl/holograficzny-fotel-wypoczynkowy-goa . Można do niego też dokupić sofę z tej samej serii.

Patka45
Posty: 36
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:49 pm

Re: Piękny ogród

Post autor: Patka45 » sob wrz 26, 2020 3:21 pm

Ponieważ już robi się coraz zimniej trzeba pomyśleć o tym, żeby przygotować ogród na zimę. Przede wszystkim warto się dowiedzieć jak zabezpieczyć basen stelażowy na zimę - dobrebaseny/pl/blog/jak-przechowywac-basen-w-zimie To nie jest tani zakup, więc trzeba wiedzieć jak się z nim obchodzić, żeby posłużył nam jak najdłużej.

Skarpeta
Posty: 19
Rejestracja: czw paź 08, 2020 2:33 pm

Re: Piękny ogród

Post autor: Skarpeta » czw paź 08, 2020 2:49 pm

No my też mamy basen na zewnątrz, ale utrzymanie go nie należy to trudnych spraw. Wzięliśmy taki: basenispa/pl/kategoria-produktu/swimspa/. I jesteśmy bardzo zadowoleni, bo to połączenie i sportu i relaksu.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości