Piękny ogród

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Re: Piękny ogród

Post autor: daga » czw paź 29, 2020 2:54 pm

Trudno jest mi zadbać o dużą działkę, jaką mamy do sprzedaży i tak sobie myślę, że czas będzie po prostu ją już puścić. Sama wiem, że się nią nie umiem zaopiekować, a teraz mamy najmować mieszkanie z ogródkiem. To po problemie, będzie gdzie siedzieć i co robić. Tylko coś takiego stiga/pl/sklep/koszenie-trawnika/kosiarki-reczne/kosiarka-reczna-scm-440-fs do trawnika dokupię.

czaszka
Posty: 112
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:00 pm

Re: Piękny ogród

Post autor: czaszka » śr lis 11, 2020 10:29 am

Cześć. Skoro mowa o ogrodzie to marzy mi się w nim taki duży taras zadaszony z widokiem na ogród. A że mąż nie chce się za to zabrać więc muszę znaleźć firmę, która się takimi deskami tarasowymi zajmuje. Podpytałam się sąsiadów i tak też dostałam na nich namiary woodgroup/pl/ Muszę powiedzieć, że od razu widać, że firma ta doskonale zna się na tego typu sprawach i doradzą nam jakie deski wybrać i w ogóle

kingazajac63
Posty: 5
Rejestracja: wt lis 17, 2020 10:55 am

Re: Piękny ogród

Post autor: kingazajac63 » wt lis 17, 2020 11:13 am

Aby ogród był po prostu PIĘKNY należy dbać o niego przez cały rok! Zarówno o rośliny jak i budowle ogrodowe. Tutaj roztocze.net/pl/651_materialy_partnera/343266_czy-znasz-juz-ten-skuteczny-sposob-na-zabezpieczenie-altany-ogrodowej-przed-mrozem.html znalazłam kilka ciekawych treści na temat tego, jak zabezpieczyć altanę przed zimą. Polecam

kingazajac63
Posty: 5
Rejestracja: wt lis 17, 2020 10:55 am

Re: Piękny ogród

Post autor: kingazajac63 » wt lis 17, 2020 11:15 am

Aby ogród był po prostu PIĘKNY należy dbać o niego przez cały rok! Zarówno o rośliny jak i budowle ogrodowe. Tutaj roztocze.net/pl/651_materialy_partnera/343266_czy-znasz-juz-ten-skuteczny-sposob-na-zabezpieczenie-altany-ogrodowej-przed-mrozem.html znalazłam kilka ciekawych treści na temat tego, jak zabezpieczyć altanę przed zimą. Polecam

Kobietaewka77
Posty: 23
Rejestracja: czw paź 29, 2020 4:07 pm

Re: Piękny ogród

Post autor: Kobietaewka77 » pt lis 20, 2020 8:23 pm

Mój ogród jeszcze do pięknych nie należy, jednak widzę w nim potencjał. Potrzeba tylko trochę czasu i odpowiednie nawozy. Jednak nie bardzo mogę dobrać odpowiednie, może sami stosujecie cos co się wam bardzo dobrze sprawdza, i moglibyście polecić.

oczka
Posty: 65
Rejestracja: czw sty 30, 2020 7:09 pm

Re: Piękny ogród

Post autor: oczka » pn gru 07, 2020 10:29 pm

Zazwyczaj piękny ogród jest zasługą odpowiedniej pielęgnacji. Właśnie dlatego należy postawić na doby sprzęt dopasowany do konkretnych potrzeb. Oczywiście nie trzeba zaraz wydawać milionów. Tutaj sklep.wolf-garten/pl/urzadzenia-elektryczne/podkaszarki-do-trawy.html sobie zerknijcie. Mają tam w ofercie między innymi ciekawe podkaszarki, które są niezwykle funkcjonalne.

czaszka
Posty: 112
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:00 pm

Re: Piękny ogród

Post autor: czaszka » pn gru 28, 2020 3:48 pm

Mając piękny ogród musimy się w nim bardzo dużo i ciężko napracować. Bo jednak jest co pielić. Dlatego też zastanawiam się nad tym czy by nie zakupić takich specjalnych agrotkanin takich jakie mają tutaj euroogrod/com/pl/pol_n_Agrotkaniny-siatki-i-folie-3580.html i nie zabezpieczyć w ten sposób mojego ogrodu nie tylko przed chwastami ale także zwierzętami leśnymi. Myślicie, że to dobre rozwiązanie?

damulka
Posty: 30
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:14 pm

Re: Piękny ogród

Post autor: damulka » śr gru 30, 2020 6:22 pm

Chcąc mieć za oknem swego domu piękny,zadbany i kolorowy ogród,warto do jego stworzenia zatrudnić doświadczonego projektanta,który stworzył ogrody lublin
P. M. Raduli, bo o niej mowa,to sympatyczna osoba ,której wielką pasją jest projektowanie ogrodów,ich zakładanie i pielęgnacja.Tworzy ogrody wyjątkowe,które o każdej porze roku zachwycają,stają się miejscem odpoczynku i relaksu.

Marzena21
Posty: 27
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 2:54 pm

Re: Piękny ogród

Post autor: Marzena21 » śr sty 13, 2021 3:26 pm

Jeśli dotyczy Cię właśnie ten problem to miej na uwadze, że znam stronę, gdzie możesz znaleźć o wiele więcej nadzwyczaj dobrych treści na niniejszy temat. Rekomenduję w wolnej chwili dlatego, że faktycznie warto według mojej oceny - topkompozyty/pl .

Kobietaewka77
Posty: 23
Rejestracja: czw paź 29, 2020 4:07 pm

Re: Piękny ogród

Post autor: Kobietaewka77 » czw sty 28, 2021 6:48 pm

Ja w swoim ogrodzie zainstalowałam bardzo fajne lampy w stylu parkowym i do tego żeliwne ławki ogrodowe, wraz z ozdobnymi donicami, w których znajdują się jednoroczne kwiaty kwitnące. Wszystko kupiłam w sklepie, który zajmuje się wyposażeniem małej architektury miejskiej basterlawki/pl/, te ławki są bardzo masywne, a co za tym idzie wytrzymalsze.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości