Piękny ogród

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Piękny ogród

Post autor: Darka » pt sty 29, 2021 9:56 am

A co z tarasem? Jak planujecie go zaaranżować? Czy Waszym zdaniem deska kompozytowa, na przykład taka jaką oferuje firma Fabryka Tarasów na stronie internetowej fabrykatarasow/pl/, to dobry pomysł na taras? Jak sądzicie?

magiczna
Posty: 130
Rejestracja: czw sty 21, 2021 2:22 pm

Re: Piękny ogród

Post autor: magiczna » ndz sty 31, 2021 9:36 am

Wiecie co, ja to sobie myślę, że ogród to będzie domeną mojej mamy, która pracuje u nas i mieszka. No, ale czas pokaże, bo ja bym na taras kilka pomysłów miała. Można powiedzieć, że tutaj gardenspace/pl/zadaszenie-tarasu mam zadaszenie tarasu już wybrane, a na podłogę damy płyty. One się nie psują, można je czyścić, no i nie ma problemów z jakimiś szczelinami.

mopsik
Posty: 120
Rejestracja: czw paź 01, 2020 1:40 pm

Re: Piękny ogród

Post autor: mopsik » śr lut 03, 2021 1:13 pm

Na pewno trzeba też zakupić niezbędną architekturę ogrodową. W tym celu polecam zajrzeć do sieci. Myślę, że spodoba się Wam na przykład Architektura Ogrodowa Łódź Ogrodolandia: ogrodolandia.i-lodz/pl/ .

marcysiaz
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:30 pm

Re: Piękny ogród

Post autor: marcysiaz » pn lut 08, 2021 8:29 am

Ja na pewno ładnie zaaranżowałabym mój taras :) Planuje na wiosnę wymianę podłogi tarasowej i na pewno skorzystam z fabrykatarasow/pl/plyty-tarasowe/, gdzie mają wybór różnych płyt tarasowych, idealny do każdego ogrodu :)

tadeuszhinc
Posty: 103
Rejestracja: wt paź 13, 2020 11:12 pm

Re: Piękny ogród

Post autor: tadeuszhinc » śr lut 10, 2021 12:56 pm

Piękny ogród to marzenie dużej ilości osób. Jeśli lubicie samodzielne prace to może warto dowiedzieć się w jaki sposób można stworzyć donice betonowe. Jak zrobić samemu zapewne się zastanawiasz? Nie jest to skomplikowane jeśli posłuchasz kilku cennych rad to Twój ogród zyska nowe i piękne donice, które z pewnością pięknie się będą prezentowały w Twoim królestwie.

lela1
Posty: 100
Rejestracja: pn paź 26, 2020 10:39 am

Re: Piękny ogród

Post autor: lela1 » ndz mar 07, 2021 2:41 pm

A kto nie lubi spędzać czasu w swoim ogrodzie? Dlatego właśnie w tym roku planuję zakup leżaka ogrodowego. Myślę poważnie o czymś takim: nettrading/pl/lezaki-i-lozka-ogrodowe/lezak-ogrodowy-havana-white-blue . Sądzę, że będzie wygodnie.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Piękny ogród

Post autor: lusiek » czw mar 18, 2021 3:40 pm

W pięknym ogrodzie na pewno nie może zabraknąć trawnika, tutaj lovethegarden/com/pl-pl/produkty/trawnik/podloza macie podłoża do nich dzięki którym wasz trawnik będzie cały czas zielony i taki jak trzeba. To ważne bo potrafią one często więdnąć ze złym podłożem.

Zeta
Posty: 71
Rejestracja: czw lip 30, 2020 12:56 pm

Re: Piękny ogród

Post autor: Zeta » pt mar 26, 2021 8:08 am

Piękny ogród to przede wszystkim zadbany ogród. A że ja w tym roku postanowiłam założyć swój własny ogródek warzywny to wiadomo, że troszkę miejsca mi on zajmie. Więc szukam co mi będzie potrzebne i tak też między innymi na tej stronie dollo/pl/jaka_ziemie_do_tunelu_foliowego_wybrac.html uzyskałam informacje odnośnie jakości ziemi do takiego warzywniaka. Także terazjuz wiem od czego zacznę.

oczka
Posty: 65
Rejestracja: czw sty 30, 2020 7:09 pm

Re: Piękny ogród

Post autor: oczka » czw kwie 15, 2021 11:51 pm

Jeśli chcecie mieć piękne rośliny w swoim ogrodzie, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj wszystkodlaogrodu/pl/kategoria-produktu/krzewy/ . Mają tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Niewątpliwie można się tam kompleksowo zaopatrzyć.

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Piękny ogród

Post autor: charlotte » pt kwie 16, 2021 9:32 am

Mi w oko wpadła ostatnio oferta - projektowanie ogrodu Poznań i zastanawiam się nad skorzystaniem z niej. Wiosna przyszła i dobrze byłoby coś zrobić w ogrodzie. Niestety sama nic nie ogarnę, bo sie na tym nie znam a chciałabym miec ładny, zadbany ogród.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości