Piękny ogród

Mira
Posty: 44
Rejestracja: pt mar 13, 2020 3:00 pm

Re: Piękny ogród

Post autor: Mira » śr kwie 28, 2021 11:08 pm

"Ja raczej przymierzam się do prowadzenia własnego warzywnego ogródka. Mam wydzielone miejsca na działce pracowniczej, którą kupiliśmy w czasie pandemii i bardzo się z tego cieszymy. Z nasion kupionych w dobrym sklepie Legutko wyhodowaliśmy sadzonki marchewki, pietruszki, fasolki, pomidorów, zielonego groszku. W maju będziemy je wsadzać do ziemi na przygotowanych grządkach. Zobacz nasiona groszku esklep.legutko/com/pl/groch/365-groch-ilowiecki-.html

[img]https://www.esklep.legutko.com.pl/6257-large_default/groch-ilowiecki-.jpg[/img]
"

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Piękny ogród

Post autor: lusiek » pn maja 10, 2021 4:50 pm

W każdym ogrodzie powinniśmy mieć miejsce do wypoczynku, tutaj oltre/pl/kokon-na-taras macie kokony które są teraz modne i idealnie nadają się na tarasy i do ogrodów. Zamówcie je do siebie to będziecie zadowoleni, ja też jestem ze swojego który mam już jakiś czas.

Eryk996
Posty: 63
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:34 am

Re: Piękny ogród

Post autor: Eryk996 » śr maja 26, 2021 6:44 pm

Jeśli aranżacja tarasu to tylko z firmą fabrykatarasow/pl/. Świetni specjaliści, którym udało się dobrać taras do moich potrzeb w domu, ja jestem ogromnie zadowolona i serdecznie Wam polecam!

lilko
Posty: 66
Rejestracja: wt sty 26, 2021 8:11 am

Re: Piękny ogród

Post autor: lilko » wt sty 25, 2022 7:31 am

Na mojej liście zakupów ogrodowych jest teraz taka mieszanka traw. Na wiosnę zabieram się za zakładanie pierwszego ogrodu i mam zamiar zacząć od wysiewania trawnika.

lela1
Posty: 100
Rejestracja: pn paź 26, 2020 10:39 am

Re: Piękny ogród

Post autor: lela1 » śr lut 02, 2022 10:56 am

Niedługo wiosna - warto więc pomyśleć o roślinach ogrodowych na nadchodzący sezon. Polecam artykuł o najmodniejszym kolorze w 2022: ogrodolandia/pl/kolor-roku-2022 . Może dzięki niemu zainspirujecie się do posadzenia roślin właśnie w takich kolorach?

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Piękny ogród

Post autor: kasiunia » czw lut 24, 2022 12:57 pm

Każdy kto jest szczęśliwym posiadaczem domu jednorodzinnego z pewnością marzy także i o ogrodzie. Tak było i w naszym przypadku. Jak tylko podjęliśmy decyzję o budowie domu rozpoczęły się prace zmierzające do założenia ogrodu. Zbudowaliśmy także ziemiankę a wszystko dzięki informacjom z internetu takim jak na przykład te - mgprojekt/com/pl/blog/ziemianka/ .Informacje te - zawarte w blogu budowlanym bardzo nam pomogły i usprawniły budowę piwniczki w ogrodzie. To na prawdę fajna sprawa.

Awatar użytkownika
Laueo75
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 16, 2019 8:12 pm

Re: Piękny ogród

Post autor: Laueo75 » pt mar 04, 2022 7:55 am

Razem z żoną zakończyliśmy ostatnio budowę naszego domu i chcielibyśmy zaprojektować piękny ogród. Zastanawiamy się, żeby w tym celu skorzystać z ekspertów http://gardenwizja.pl/oferta/, którzy specjalizują się w zakładaniu i projektowaniu ogrodów. Czy ktoś korzystał z ich usług i mógłby się wypowiedzieć na ich temat?
Człowiek bez duszy nie potrzebuje miłości, a jednocześnie może okazać się przydatny.

xena07
Posty: 71
Rejestracja: czw paź 29, 2020 7:05 pm

Re: Piękny ogród

Post autor: xena07 » pt maja 27, 2022 6:58 pm

Każdy chce, żeby jego ogród był piękny, dlatego warto skorzystać z oferty specjalistów. Projekty i realizacje wykonuje firma Trawarica. Wyrównują tereny, robią nasadzenia, sieją trawniki albo wykonują małe prace budowlane, takie jak altanki i tarasy. Działają we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku. Wykonują prace kompleksowo. Szczegóły znajdziecie na stronie trawarica/pl/ .

marcysiaz
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:30 pm

Re: Piękny ogród

Post autor: marcysiaz » śr wrz 14, 2022 12:35 pm

Wiadomo, że do utrzymania pięknego, zadbanego ogrodu niezbędna jest kosiarka :) Czasem jak to sprzęt ulega różnym awariom. Warto mieć wtedy sprawdzony sklep, w którym można kupić części zamienne takie jak np. filtry powietrza swiateksklep/pl/filtry-powietrza-do-kosiarek/. Bez sprawnej kosiarki ani rusz ;/

soraja
Posty: 163
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:32 am

Re: Piękny ogród

Post autor: soraja » wt lut 28, 2023 11:21 am

Warto rzucić okiem na brukarstwo Warszawa i okolice z firmą Remston: https://bruk.warszawa.pl/ . Koniecznie zapoznajcie się z ich ciekawą ofertą. Miałam okazję współpracować z tą firmą przy zakładaniu mojego ogrodu. Wyszło naprawdę profesjonalnie, jestem zadowolona z efektów.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości