Szambo betonowe

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Szambo betonowe

Post autor: daga » wt lip 07, 2020 1:58 pm

Zakładanie porządnego szamba betonowego możemy zostawić firmie BRAT-BET szambabetonowe-brat-bet/pl/ z Jedlińska. Przede wszystkim świadczą usługi kompleksowe, a po drugie, mają zbiorniki zbrojone prętami żebrowanymi od średnicy 8 do 14 mm. To sprawia, że są one mocne i nie rozszczelniają się. Na pewno wykonają pracę w terminie i przygotują porządny pojemnik do montażu.

Benita
Posty: 48
Rejestracja: pn maja 11, 2020 3:18 pm

Re: Szambo betonowe

Post autor: Benita » pn lis 30, 2020 1:48 pm

Znajomy powiedział, że bardzo dobrym rozwiązaniem są szamba jednokomorowe . A ja sama nie wiem, czy na takie właśnie się zdecydować. Gdybym zamawiała to na pewno od firmy SEPTIC. Są zaufani i poleceni, więc nie ma obaw o jakość ich produktów. Poza tym ich zbiorniki betonowe spełniają wymogi ustawy i posiadają odpowiednie certyfikaty.

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: Szambo betonowe

Post autor: gwiazdeczka » śr lip 06, 2022 9:14 am

Chciałbym utrzymać szambo w jak najlepszej kondycji, wiadomo, wydaje mi się, że systematyczny wywóz i oczyszczanie to jeszcze nie wszystko. Dlatego pomyślałem, że na biozym/pl/c/biopreparaty-do-oczyszczalni-i-szamb/bakterie-do-szamba/ zamówię odpowiednie środki. Natomiast zastanawiam się, co byłoby najlepszym wyborem, będą wdzięczny za wasze podpowiedzi.

soraja
Posty: 163
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:32 am

Re: Szambo betonowe

Post autor: soraja » pn sty 22, 2024 11:46 am

W sklepie Beton Pref znajdziesz bardzo duży wybór najróżniejszych rodzajów szamba. Może to być na przykład takie szambo jednokomorowe: https://betonpref.pl/produkt/szambo-jed ... 4m3-4000l/ . Do niego dobierzesz też odpowiednie dodatki.

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Szambo betonowe

Post autor: Darka » ndz lut 25, 2024 10:08 am

A skoro już jesteśmy przy takich tematach, to gdzie zaopatrywaliście się w pompy do ścieków do Waszego domu? Ja słyszałam, że producentem takich pomp, któremu warto zaufać jest na przykład firma Dambat. Może ktoś z Was miał z nią kiedyś do czynienia?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości