Remont powierzchni biurowe

oczka
Posty: 65
Rejestracja: czw sty 30, 2020 7:09 pm

Remont powierzchni biurowe

Post autor: oczka » czw sty 30, 2020 7:12 pm

Słyszeliście już o realizacjach fit out ? Jest to kompleksowy remont, który wykonuje jedna firma. Zaczyna się od projektu, który uwzględnia potrzeby pracowników oraz klientów. Następują po tym prace remontowo - budowlane, a kończą się wieszaniem mebli. Tutaj fitout.warszawa/pl warto sobie zerknąć.

Awatar użytkownika
Laueo75
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 16, 2019 8:12 pm

Re: Remont powierzchni biurowe

Post autor: Laueo75 » pn mar 16, 2020 7:11 pm

Przy remoncie biura zdecydowanie może przydać się nowy stojaki drewniane . Na tej stronie znajdziesz sporą ofertę takich stojaków w bardzo przystępnych cenach. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Sam korzystałem z ich oferty miesiąc temu i muszę powiedzieć, że jestem zachwycony! Nie spodziewałem się tak dobrej jakości. Zdecydowanie polecam każdemu.
Człowiek bez duszy nie potrzebuje miłości, a jednocześnie może okazać się przydatny.

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Re: Remont powierzchni biurowe

Post autor: daga » śr lip 29, 2020 9:28 am

No tak, każdemu czasem przydaje się fit out biura i po prostu nie ma co do tego wątpliwości. Jednak zwykle biuro to przede wszystkim elementy drewniane, dlatego powinniście wiedzieć, jak ważna jest impregnacja i zabezpieczenie drewna . Bez tego, można powiedzieć, po prostu zbyt szybko zużyjemy to, co mamy codziennie do pracy, łatwiej po prostu o uszkodzenia.

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Remont powierzchni biurowe

Post autor: Darka » śr sie 26, 2020 11:12 am

Kiedy już przeprowadzicie remont Waszego biura, warto je będzie moim zdaniem odpowiednio wyposażyć. Na pewno przydadzą się tam na ścianach tablice do zapisywania ważnych informacji i prowadzenia szkoleń. Ja widziałam, że takie tablice można całkiem tanio kupić w sklepie internetowym tablice-magnetyczne/com/tablice-magnetyczne-suchoscieralne-180x100. Polecam więc się tam w wolnej chwili rozejrzeć ;)

Marzena21
Posty: 27
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 2:54 pm

Re: Remont powierzchni biurowe

Post autor: Marzena21 » wt wrz 29, 2020 1:41 pm

Skoro ciekawi Cię ten fakt to jak najszybciej przejrzyj ten materiał. W moim odczuciu odnajdziesz tu najważniejsze wskazówki. Kliknij w ten link - do-elewacji/pl .

Skarpeta
Posty: 19
Rejestracja: czw paź 08, 2020 2:33 pm

Re: Remont powierzchni biurowe

Post autor: Skarpeta » wt paź 13, 2020 12:13 pm

A jaką macie podłogę w biurze? My mamy stare płytki i chcemy zmienić chyba na żywice, bo jakoś tak higienicznej i czyściej to się prezentuję. Myślicie, że firma, która w realizacja ma głównie powierzchnie przemysłowe inter-floor/pl/kontakt/, zrobi posadzkę na mniejszej przestrzeni?

czaszka
Posty: 112
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:00 pm

Re: Remont powierzchni biurowe

Post autor: czaszka » sob paź 17, 2020 8:09 pm

Remont to dla mnie zawsze ciężki temat. Bo ja w ogóle nie lubię remontów ale muszę przeprowadzić remont naszych biur. To też zależy mi na firmie remontowej solidnej i takiej która przykłada się do swoich zadań. I tak dostałam namiary na tę firmę mieszkobud/pl/remonty-grodzisk-mazowiecki.html która to jest bardzo dobrą i konkretną firmą remontową

lela1
Posty: 100
Rejestracja: pn paź 26, 2020 10:39 am

Re: Remont powierzchni biurowe

Post autor: lela1 » pn paź 26, 2020 10:43 am

Ktoś tutaj pisał o płytkach - jeśli planujecie montaż nowych płytek to musicie też pomyśleć o ich wykończeniu. Warto więc pomyśleć o zakupie profesjonalnych listew. Można je znaleźć na przykład tu: listwy.online/listwa-narozna-kwadratowa-stal-polerowana/ .

bajaderka
Posty: 32
Rejestracja: sob lis 14, 2020 12:59 pm

Re: Remont powierzchni biurowe

Post autor: bajaderka » pt gru 18, 2020 11:55 am

Remont biura to wyzwanie,trzeba mieć na uwadze nie tylko jego funkcjonalność, ale też wygodę jego pracowników.Warto też zadbać o pierwsze wrażenie,na ścianach powinny znaleźć się oprawione w ramki lub antyramy aluramy/pl/antyramy osiągnięcia pracowników,ich dyplomy i zdobyte umiejętności,szkolenia,dzięki czemu odwiedzający biuro klienci będą czuli się zaopiekowani przez doświadczonego pracownika.

AlanHenryk110
Posty: 28
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:35 am

Re: Remont powierzchni biurowe

Post autor: AlanHenryk110 » wt gru 29, 2020 9:49 am

Przy remoncie biura warto pomyśleć może nad nowymi meblami lub sprzętem? Jeśli nie macie w biurze klimatyzacji to polecam kupić klimatyzator na czystyklimat/pl/12-klimatyzatory i oczywiście zamontować takie urządzenie. Komfort nas samych i pracowników to podstawa, na pewno będzie się lepiej pracować w upalne dni.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości