Remont powierzchni biurowe

Kuba
Posty: 46
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 10:12 pm

Re: Remont powierzchni biurowe

Post autor: Kuba » czw gru 31, 2020 4:05 pm

Jak najbardziej uważam, że przy remoncie i projektowaniu nowego biura trzeba brać pod uwagę względy ekologiczne zarówno w kwestii pływu na środowisko zewnętrzne jak i na funkcjonowanie pracowników biura w biurze na co dzień. U nas zajmuje się tym Nonameoffice/pl . To jest firma, która projektuje i realizuje zaakceptowane projekty. Proponują np. ciekawe rozwiązania z zastosowaniem paneli ściennych nonameoffice/pl/panele-scienne/

Awatar użytkownika
Axel44
Posty: 290
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:35 pm

Re: Remont powierzchni biurowe

Post autor: Axel44 » pn sty 25, 2021 4:10 pm

Jeżeli chodzi o jakiś niestandardowy projekt to świetnie zajmie się tym ten stolarz http://hajduk.biz/ . Wiem, bo miałem okazję skorzystać z ich usług w przypadku remontu mojego biura. Szybko i sprawnie się wszystkim zajęli. Poza tym oferują profesjonalne doradztwo, co jest na wagę złota dla niezdecydowanych.
Nie ten jest mądry, kto wiele spraw umie, lecz kto złe od dobrego rozeznać rozumie.

magiczna
Posty: 130
Rejestracja: czw sty 21, 2021 2:22 pm

Re: Remont powierzchni biurowe

Post autor: magiczna » czw lut 04, 2021 8:40 am

Na pewno przydadzą Wam się takie usługi jakie firma remontowa Orneta mont-bud.net/ ma w ofercie . Moim zdaniem warto sprawdzić także możliwości, jakie są dostępne w sieci, ale o nich na przykład słyszałam same dobre rzeczy. Jeśli o mnie chodzi, to ja nie planuję na razie remontów, ale kto wie, co będzie za kilka miesięcy. Będę miała ich na oku.

elza
Posty: 6
Rejestracja: sob lis 14, 2020 11:18 pm

Re: Remont powierzchni biurowe

Post autor: elza » czw lut 25, 2021 10:40 pm

Jeśli chcecie mieć idealne biuro, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj fit-out.warszawa/pl . Macie tam namiar na firmę remontową, która zajmuje się realizacjami fit out. Myślę, że taki kompleksowy remont, to super rozwiązanie. Można bowiem w ten sposób odmienić powierzchnię biurową i sprawić, że stanie się ona funkcjonalna.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Remont powierzchni biurowe

Post autor: lusiek » sob lis 27, 2021 10:16 pm

Skoro jesteś w trakcie remontu biura, na pewno przyda Ci się nowa aranżacja. Pamiętaj, że musi ona być na tyle dobrze przemyślana, aby zagwarantować Twoim pracownikom komfort pracy i być przyjemnym miejscem. Na stronie: mikomaxsmartoffice/com/pl/biuro-to-nie-tylko-miejsce-pracy-czyli-za-czym-tesknia-pracownicy/ udało mi się znaleźć ciekawy wpis na ten temat. Jeśli chcesz, aby Twoje biuro było odpowiednio zaaranżowane, warto podjąć współpracę z tą firmą. Widać, że ma duże doświadczenie w swojej branży, wiec polecam.

marcysiaz
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:30 pm

Re: Remont powierzchni biurowe

Post autor: marcysiaz » wt sty 18, 2022 11:54 am

Może ktoś z Was szuka odpowiedniego wykonawcy do wyburzeń lub prac rozbiórkowych? Jeśli tak to polecam building4you/pl/wyburzenia-domu-prace-rozbiorkowe-budynkow.html, gdzie wykonują prace rozbiórkowe i wyburzenia za pomocą nowoczesnego sprzętu

lela1
Posty: 100
Rejestracja: pn paź 26, 2020 10:39 am

Re: Remont powierzchni biurowe

Post autor: lela1 » pt kwie 01, 2022 2:49 pm

Planuję remont instalacji elektrycznej w całym moim domu. Szukam fachowca, który podejmie się tego zadania. Znajoma polecała mi takiego fachowca jak elektryk Marcin Molski Warszawa: warszawa-elektryk/pl/ . Słyszeliście o nim?

marcysiaz
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:30 pm

Re: Remont powierzchni biurowe

Post autor: marcysiaz » pt maja 13, 2022 1:23 pm

Nie wyobrażam sobie biura bez pięknego dywanu czy wykładziny. Dodają one ciepłego klimatu :) Polecam zajrzeć na stronę topworld/pl/produkty/dywany,2,7128. Mają tak duży wybór dywanów i wykładzin, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Mesto
Posty: 18
Rejestracja: ndz kwie 19, 2020 11:49 pm

Re: Remont powierzchni biurowe

Post autor: Mesto » ndz cze 05, 2022 10:05 pm

Gdybyście chcieli kogoś sprawdzonego w wyborze i doradztwie klimatyzacji, to sprawdźcie strefaklimy/pl/miasta/klimatyzacja-piaseczno/ Bardzo profesjonalna obsługa na każdym etapie zamówienia.

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Remont powierzchni biurowe

Post autor: kasiunia » pt lip 22, 2022 7:29 am

Biura w których ostatnio bywałam malowane są na biało. Wcale mnie to nie dziwi, bo taki remont można przeprowadzić bardzo szybko i sprawnie, dzięki temu ,że sufit i ściany są w jednym kolorze. Moim zdaniem jak biała farba sufitowa to tylko z firmy Dulux. Jest bardzo wydajna - dobrze kryje i nie kapie, jeśli użyjesz dobrego wałka. Tak przynajmniej twierdzi mój mąż, to on zajmuje się tym zawodowo.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości