Przeprowadzka

Awatar użytkownika
Axel44
Posty: 290
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:35 pm

Przeprowadzka

Post autor: Axel44 » pn lis 28, 2022 6:32 pm

Zastanawiam się od jakiegoś czasu nad przeprowadzką, ale nie wiem na jaką firmę powinienem się zdecydować. Pogrzebałem trochę w sieci o tym i wpadłem na przeprowadzki . Może ktoś z was korzystał z ich usług? Z tego co widzę to mają oni dość przyzwoite ceny za swoją ofertę. Dodatkowo nie mają oni żadnych ukrytych kosztów. Co uważacie na ten temat?
Nie ten jest mądry, kto wiele spraw umie, lecz kto złe od dobrego rozeznać rozumie.

lusiek
Posty: 796
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Przeprowadzka

Post autor: lusiek » czw gru 01, 2022 9:37 pm

Trudny wybór.
___
igły do pobierania krwi

kasiunia
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Przeprowadzka

Post autor: kasiunia » sob lut 25, 2023 8:35 am

Czy przeprowadzka to dobry pomysł? Może jednak lepiej dojeżdżać do pracy? Podejmujemy różne decyzje , jedne lepsze inne gorsze, przeprowadzka to jednak zawsze zmiana a my je akurat lubimy. Obejmując nowe mieszkanie trzeba się liczyć zawsze z jakimś drobnym remontem. Najczęściej takie prace a głównie malowanie wykonujemy we własnym zakresie. Wybór farby do ścian także nie był wcale skomplikowany , lubimy jasne kolory.

marcysiaz
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:30 pm

Re: Przeprowadzka

Post autor: marcysiaz » ndz paź 15, 2023 1:50 pm

Przy przeprowadzce przyda się Wam pojemny samochód, który pomieści wiele rzeczy. Zobaczcie na ofertę wypożyczalni OMT https://omt-wypozyczalnia-samochodow.pl ... stawczych/ . Myślę, że wielu z Was się przyda :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość