Fototapeta

Lara72

Fototapeta

Post autor: Lara72 » śr lip 01, 2020 6:21 pm

Niedawno w sieci napotkałam się na informacje w tym temacie na blogu - foto3d-tapeta/pl .To bardzo wartościowy wpis. W mojej opinii można się dzięki nim dużo dowiedzieć. Sprawdźcie to sami a nie będziecie żałować. Są tam również inne interesujące wpisy.

Lenka

Re: Fototapeta

Post autor: Lenka » ndz wrz 27, 2020 9:15 pm

Ja co jakiś czas odświeżam pomieszczenia i zmieniam tapety. Bardzo fajne wzory znalazłam na stronie dobretapety/pl/roberto-cavalli-home-no-6 i zastanawiam się już nad kolejnym remontem ale boję się o tym powiedzieć mężowi :D Przydałoby się odświeżyć sypialnię ale niedawno remontowaliśmy salon i powiedział że nie chce już w tym roku słyszeć o remontach

mirabela

Post autor: mirabela » pt lis 06, 2020 1:20 pm

Znalazłam niezwykle uroczą fototapetę, która może mieć zastosowanie w różnych pomieszczeniach magicandstyle/com/p5134,fototapeta-do-kuchni-fioletowe-kwiaty.html . Kwiaty wyglądają tak świeżo i delikatnie, że aż chce się mieć taka dekoracje u siebie. Podobno łatwo się ją nakłada i jest wyjątkowo praktyczna w utrzymaniu czystości. Chyba kupię ją do naszego salonu.

Kobietaewka77

Post autor: Kobietaewka77 » śr gru 02, 2020 2:07 pm

Co sądzicie o tym, aby zamiast fototapety kupić farby olejne i wszytko co potrzebne i namalować ją samodzielnie, no wiadomo wtedy, to nie będzie fototapeta, ale tez może ładnie wyglądać.

gwiazdeczka

Post autor: gwiazdeczka » pt gru 18, 2020 11:21 pm

W sumie wiele jest artykułów wykończeniowych, także wszystko zależy od was na co ostatecznie się zdecydujecie. Ostatnio, jak aranżowałam łazienkę to chociażby tutaj grupamo/pl/produkty/armatura/ znalazłam wiele niesamowitych inspiracji. Także warto byłoby tam się rozglądnąć.

Awatar użytkownika
gozzi

Post autor: gozzi » pt wrz 10, 2021 10:40 am

Bardzo długo zastanawiałem się nad wyborem odpowiedniej tapety do naszego salonu i po przeczytaniu artykułu https://budujnafundamentach.pl/nowoczes ... ych-scian/ zdecydowaliśmy się na zakup tapety zmywalnej. Taka tapeta pozwala na dłuższą eksploatacje z tego względu, że można ją umyć z wszelkich zabrudzeń.
Jest tylko jedna rzecz, która sprawia, że marzenie jest niemożliwe do osiągnięcia: strach przed porażką.

ODPOWIEDZ