Tanie meble do sypialni

Awatar użytkownika
Axel44
Posty: 290
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:35 pm

Tanie meble do sypialni

Post autor: Axel44 » czw maja 19, 2022 11:05 pm

Siemka, wiecie może jak wybrać tanio meble do sypialni ? Szukam naprawdę ciekawych propozycji, więc jeśli macie jakieś pomysły to dajcie znać. Wczoraj wieczorem trafiłem w internecie na taki artykuł i muszę powiedzieć, że można tam znaleźć naprawdę ciekawe porady. Warto z nich skorzystać?
Nie ten jest mądry, kto wiele spraw umie, lecz kto złe od dobrego rozeznać rozumie.

magiczna
Posty: 130
Rejestracja: czw sty 21, 2021 2:22 pm

Re: Tanie meble do sypialni

Post autor: magiczna » czw cze 30, 2022 8:46 pm

W sumie to jednak ja wiem, że dla mnie to wszystko jest mocno naciągane i ja sama nie mam pomysłu, co gdzie kupię, ale jeśli już o tym mowa, to może sprawdzę coś takiego jak materac 160 x 200 , bo to dla mnie naprawdę nie jest ciekawe, to na czym śpię. Chcę poszukać czegoś odpowiedniego i mam nadzieję, że z czasem mi się to uda. Co wy na to?

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Tanie meble do sypialni

Post autor: lusiek » śr lip 06, 2022 10:50 pm

Myślę, że w każdej szafie powinna znaleźć się porządna szafa. Pod adresem: dompelenpomyslow/pl/biale-szafy-5-stylow-wnetrzarskich-do-ktorych-swietnie-pasuja/ znajduje się wpis, który podpowie jak wybrać nie tylko praktyczną dla Ciebie szafę, ale też jak ją dobrać do wnętrza.

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Tanie meble do sypialni

Post autor: Darka » ndz lip 24, 2022 6:58 pm

A skoro już jesteśmy przy remoncie sypialni - czy orientujecie się może, jakie są modne ściany w sypialni w 2022 roku? My planujemy za kilka tygodni taki remont, ale nie mamy pojęcia, na jakie ściany się zdecydować...Czy błękit będzie Waszym zdaniem ok? Czy taki kolor jest obecnie na topie?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości