Dekoracje w domu

pyszka
Posty: 128
Rejestracja: śr lis 04, 2020 11:58 am

Dekoracje w domu

Post autor: pyszka » pt lis 26, 2021 3:02 pm

Na jakie dekoracje stawiacie w swoich domach ? Chce jeszcze w tym roku zaplanować remont, i odświeżenie wnętrza, dlatego zastanawiam sie czy galeriaram/pl/antyramy/ , nie zamówić antyramy i powsadzać w nią nasze wspólne zdjęcia.

selena89
Posty: 144
Rejestracja: czw cze 04, 2020 8:13 pm

Re: Dekoracje w domu

Post autor: selena89 » czw gru 30, 2021 12:03 pm

Bardzo fajny pomył. Myślę, że w wielu wnętrzach się sprawdzą. A jeśli chodzi o takie dekoracje wnętrz to warto rzucić też okiem tu dekolo/pl/. Zawsze duży wybór jest. Świeczniki, doniczki dekoracyjne, figurki i dużo więcej. Bez problemu można znaleźć coś ciekawego.

Cripper
Posty: 105
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:01 pm

Re: Dekoracje w domu

Post autor: Cripper » pt gru 31, 2021 2:25 pm

A co myślicie o dekoracjach z roślin? Mi bardzo podobają się kompozycie typu las w słoiku. Takie gotowe lasy a także elementy do wykonania lasu znajdziecie w sklepie growitbox/com/las-w-sloiku-diy . U nich jest bardzo duży wybór dekoracji w szkle więc można bez problemu znaleźć coś dla siebie.

xena07
Posty: 71
Rejestracja: czw paź 29, 2020 7:05 pm

Re: Dekoracje w domu

Post autor: xena07 » czw sty 27, 2022 6:53 pm

W każdym pomieszczeniu warto zastosować praktyczne rozwiązania. Do każdego salonu przyda się stolik na kółkach lub wózek. Znalazłam taki dutchhouse/pl/meble/wozki/wozek-push-antyczny-mosiadz . Dzięki niemu salon zyska na funkcjonalności, bo można go przemieszczać w dowolne miejsce za pomocą kółek i posiada na dole półkę. Kolor antycznego mosiądzu daje stolikowi stylowego charakteru.

magiczna
Posty: 130
Rejestracja: czw sty 21, 2021 2:22 pm

Re: Dekoracje w domu

Post autor: magiczna » wt lut 01, 2022 8:35 am

Dekoracja ważna sprawa, ale ja to Wam powiem, że jednak ogólnie uważam, że warto przede wszystkim postawić na ładne meble. I pod tym kątem ogólnie można powiedzieć, że to też może stanowić główną atrakcję domu. I tu można wymienić meble retrowood . Są naprawdę piękne.

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Re: Dekoracje w domu

Post autor: daga » śr lut 02, 2022 8:19 am

Wraz z mężem wybudowaliśmy domek z bali w górach. Teraz zostało nam tylko udekorowanie go. Gdzie mogłabym zakupić antyczne meble w okolicach Karpacza? Mam w planach dać im nowe życie, odnawiając i je i postawiając w nowym mieszkanku. Bardzo podoba mi się ten styl wnętrz. A wam?

lela1
Posty: 100
Rejestracja: pn paź 26, 2020 10:39 am

Re: Dekoracje w domu

Post autor: lela1 » śr lut 02, 2022 10:10 am

Jeśli planujesz remont lub budowę domu to z pewnością zainteresują Cię materiały do wykończenia wnętrz Warszawa: artcorestudio/pl/ . Wybór jest bardzo duży i z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

mopsik
Posty: 120
Rejestracja: czw paź 01, 2020 1:40 pm

Re: Dekoracje w domu

Post autor: mopsik » pn lut 14, 2022 10:14 am

A co powiecie na oryginalne stoliki kawowe do salonu? Moim zdaniem jest to bardzo dobre i trafione rozwiązanie. Na przykład taki model: meblostrefa/pl/pl/p/Stolik-kawowy-z-szufladami-CAMDEN/647 . Sądzę, że może się Wam spodobać. Uważam, że w każdym salonie taki stolik będzie się dobrze prezentować.

soraja
Posty: 163
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:32 am

Re: Dekoracje w domu

Post autor: soraja » pt mar 04, 2022 4:16 pm

Myślę, że może Wam się spodobać także styl afrykański. Dlatego polecam Wam rzucić okiem na meble w takim stylu. Znajdziecie je w tym sklepie internetowym: sklep-afrykanski/pl/meble-afrykanskie . Polecam się rozejrzeć.

mopsik
Posty: 120
Rejestracja: czw paź 01, 2020 1:40 pm

Re: Dekoracje w domu

Post autor: mopsik » czw maja 19, 2022 12:20 pm

Wiele ciekawostek o aranżacji i wykańczaniu wnętrz można także znaleźć w internecie. Ja osobiście polecam blogi takie jak ten: dombezograniczen/pl . W takich miejscach można znaleźć najlepsze ciekawostki.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości