Drzwi

pyszka
Posty: 128
Rejestracja: śr lis 04, 2020 11:58 am

Drzwi

Post autor: pyszka » wt lip 27, 2021 4:19 pm

Do drzwi trzeba mieć odpowiednie zamki i akcesoria. Najlepiej za takimi rzeczami popatrzeć tutaj rawos/pl/ bo widziałam że tam jest wiele takich rzeczy.

susska
Posty: 66
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:41 am

Re: Drzwi

Post autor: susska » czw lut 03, 2022 12:04 pm

ja zamawiałam drzwi i one miały w komplecie wszystkie niezbędne akcesoria :) jak szukasz porządnych jakościowo drzwi drewnianych to polecam te od polskiego producenta Kris Drzwi kris-drzwi/pl/. Realizują tu indywidualne zamówienia, nawet te nietypowe pod katem wymiarów, koloru czy struktury. Super pomocna i miła obsługa, montaż, szybka realizacja zamówienia.

spoko
Posty: 125
Rejestracja: ndz lut 21, 2021 2:12 pm

Re: Drzwi

Post autor: spoko » sob lut 05, 2022 9:55 am

Prawdę mówiąc, mam problem ogólnie z budowaniem domu, ale drzwi wiem, jakie będę mieć. I do nich szyldy axa muszę dokupić, bo potem nie będzie czasu. Zwykle się zapomina o takich małych elementach i potem człowiek na szybko byle co kupuje, albo przepłaca. A przecież nie o to chodzi.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Drzwi

Post autor: lusiek » wt cze 07, 2022 10:36 am

Hej, jaki według Was producent drzwi kraków jest godny polecenia? Planujemy z mężem wymianę drzwi wejściowych, ale nie chcemy kupić pierwszych lepszych, tylko dobrze zastanowić się nad wyborem odpowiednich.Możecie kogoś doradzić?

Cripper
Posty: 105
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:01 pm

Re: Drzwi

Post autor: Cripper » pt lip 29, 2022 1:18 pm

Ja właśnie jestem na etapie szukania drzwi na stare futryny.Mieszkam w starym bloku a tam są futryny metalowe, więc żadne drzwi z marketu nie pasują. Ostatnio trafiłem na firmę, która zajmuje się produkcja takich drzwi do metalowych futryn. Robią drzwi dokładnie dopasowane, dzięki czemu nie ma konieczności wymiany futryny.

soraja
Posty: 163
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:32 am

Re: Drzwi

Post autor: soraja » śr lis 23, 2022 12:24 pm

Warto także rzucić okiem na drzwi do pokoju: https://www.golddoor.pl/pl/menu/drzwi-1361.html . Sklep internetowy Golddoor ma w ofercie bardzo duży wybór najróżniejszych dodatków do wnętrz. Jestem pewna, że także Wy znajdziecie u nich coś dla siebie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości