Dodatki do domu

pyszka

Dodatki do domu

Post autor: pyszka » czw lut 04, 2021 6:24 pm

W jakich miejscach zazwyczaj kupujecie dodatki do domu ? Zastanawiam sie nad zakupami w tym sklepie estilex/pl/nowe-produkty , bo chciałabym wymienić kilka fajnych drobiazgów.

oczka

Re: Dodatki do domu

Post autor: oczka » pn mar 15, 2021 11:27 pm

Na pewno na tej stronie tutumi/pl/lustro-okragle-drewniane-na-pasku-loft-dbrown-50-cm.html warto się rozejrzeć. Jest tam wiele ciekawych propozycji dopasowanych do różnych wnętrza i aranżacji. Na pewno znajdziecie tam ciekawe lustra. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Oczywiście można tam zrobić zakupy online, co jest bardzo wygodne.

pyszka

Post autor: pyszka » śr mar 31, 2021 2:38 pm

Czasami jest tak, ze niewielka półka zmienia całkowicie wystrój danego pomieszczenia. Zastanawiałam sie na co postawić przy naszym salonie i zauważyłam, że brakuje mi takiej półki sfmeble/pl/c/polki-do-salonu . Mam teraz gdzie postawić jakiegoś kwiatka i kilka innych przedmiotów a wnętrze dzięki temu lepiej wygląda.

olanos

Post autor: olanos » wt sie 24, 2021 2:36 pm

Polecam sklep https://ekorex.pl/akcesoria-meblowe, gdzie znajdziecie szeroki asortyment akcesoriów meblowych. Idealnie się sprawdzą, aby stworzyć bardziej funkcjonalną i dopasowaną przestrzeń w domu.

charlotte

Post autor: charlotte » wt paź 12, 2021 1:56 pm

Jakie garnki macie w swojej kuchni? Ja wlaśnie szukam garnków. Myślę o garnkach valdinox z https://valdinox.pl/ Mają super design, są nowoczesne i solidne. Wiele osób je chwali. Powiem szczerze, że nie spodziewałam się, że wybór garnków może być tak trudny...

ODPOWIEDZ