Tłumacz przysięgły

deborah
Posty: 521
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:46 pm

Tłumacz przysięgły

Post autor: deborah » pn wrz 13, 2021 10:35 am

Chciałabym nawiązać współpracę z firmą, która wykonuje tłumaczenia przysięgłe francuskie dokumentów na j. polski. Jaką polecacie?

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Tłumacz przysięgły

Post autor: lusiek » czw lip 21, 2022 7:54 pm

Hej, jeśli chodzi o tłumaczenia, to polecam Ci z czystym sumieniem tę firmę gztlumaczenia/pl/tlumaczenia-techniczne/ . Zaręczam Ci, że będziesz zadowolona z efektu. Zajmują się tłumaczeniami technicznymi, są tłumaczami przysięgłymi, a także symultanicznymi. Koniecznie zajrzyj na ich stronę internetową.

spoko
Posty: 125
Rejestracja: ndz lut 21, 2021 2:12 pm

Re: Tłumacz przysięgły

Post autor: spoko » śr lip 27, 2022 8:33 pm

W Warszawie macie tę reddotranslations/pl/ firmę, która zajmuje się tłumaczeniami i wydaje mi się, że będzie to dla nich przyjemnością, by wykonać dla Was odpowiednie przełożenie z języka niemieckiego, angielskiego czy niemieckiego i oczywiście odwrotnie, na nasz rodzimy język. Wiem, że to jest dla Was ważne, kto co może, dlatego myślę, że pomogłam.

pogodynka
Posty: 17
Rejestracja: czw lut 04, 2021 10:21 am

Re: Tłumacz przysięgły

Post autor: pogodynka » wt paź 25, 2022 6:18 pm

A pytaliście w biurze tłumaczeń http://artoftranslation.pl/ ?
Warto bliżej poznać ich ofertę, przyjrzeć się temu, co oferują. Jest to biuro z doświadczeniem, zatrudniają specjalistów tłumaczy,którzy oferują tłumaczenia ustne i pisemne z języków europejskich jak i skandynawskich. Są solidni, uczciwi, dotrzymają terminów.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości