Reklama dla firmy

marcysiaz
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:30 pm

Reklama dla firmy

Post autor: marcysiaz » wt sie 24, 2021 10:29 am

Witajcie. Szukacie odpowiedniego sposobu na zewnętrzną reklamę? Polecam maszty/com/pl/maszty-aluminiowe.html, gdzie zajmują się realizacjami masztów flagowych dla biznesu, ale nie tylko zdecydowanie zachęcam, aby zapoznać się z ich ofertą ;)

mirabela
Posty: 18
Rejestracja: wt paź 27, 2020 6:59 pm

Re: Reklama dla firmy

Post autor: mirabela » ndz wrz 26, 2021 12:59 pm

Niestety nie jestem specjalistką w dziedzinie reklamy ale będę musiała zacząć promować swoją firmę. Najlepiej chyba w tym mi doradzi zespół profesjonalistów z agencji Nakatomi. Podobno z nimi można liczyć na skuteczne działania dążące do sukcesu.

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Reklama dla firmy

Post autor: charlotte » ndz wrz 26, 2021 10:35 pm

Mi zawsze zależało na profesjonalnym wizerunku naszej firmy dlatego wprowadziliśmy Bluzy z haftem loga i czapki. To tak na początek. Za jakiś czas domówimy też spodnie, koszulki i kurtki z naszym logotypem. Wszyscy pracownicy bedą mieć jednakową odzież.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Reklama dla firmy

Post autor: lusiek » wt paź 19, 2021 9:17 am

Najpierw warto zastanowić się gdzie chcesz umieścić taką reklamę. Moim zdaniem najskuteczniejsze są obecnie reklamy w internecie. Firma adcube ma w takich reklamach naprawdę spore doświadczenie, więc na pewno zajmą się tym tak, że będziesz w pełni zadowolony z ich usług i szybko zauważysz pierwsze efekty.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Reklama dla firmy

Post autor: lusiek » ndz lis 21, 2021 9:29 pm

Nie jest łatwo wybić się na instagramie, niestety wiele zależy od samych algorytmów. Dlatego warto wykupić usługę lajków zdjęć i tutaj obserwacji - wypromowani/pl/produkt/instagram-like/ . Znajdziecie je w dobrej cenie! Polecam koniecznie sprawdzić!

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Reklama dla firmy

Post autor: kasiunia » pt gru 31, 2021 1:06 pm

Każda firma, nawet ta, która dopiero rozpoczyna swoją działalność potrzebuje reklamy. Uważam ,że na pierwszym miejscu w każdej firmie powinny pojawić się ulotki oraz wizytówki .Uważam ,że w każdej firmie prędzej czy później powinna pojawić się strategia reklamowa .Trzeba ustalić cele, ustalić priorytety i je po prostu realizować.Bez określenia tak ważnych elementów trudno będzie się dynamicznie rozwijać.

asleep
Posty: 22
Rejestracja: wt gru 07, 2021 12:41 pm

Re: Reklama dla firmy

Post autor: asleep » sob sty 22, 2022 8:12 pm

Jeżeli zależy Ci na zwiększeniu sprzedaży to powinieneś zainwestować w reklamę w mediach społecznościowych. Reklama musi być dobra i chwytliwa, dlatego warto skorzystać z usług agencji marketingowej, która się tym zajmie. Moja firma korzysta z agencji ppcefekt/pl/oferta-facebook-ads/, która posiada duże doświadczenie, dlatego sprzedaż firmy stoi na wysokim poziomie.

Awatar użytkownika
Laueo75
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 16, 2019 8:12 pm

Re: Reklama dla firmy

Post autor: Laueo75 » śr lut 02, 2022 5:02 am

Myślę, że powinieneś zakupić jakieś gadżety reklamowe - duży wybór znajdziesz na stronie https://regalo.pl/kategoria-produktu/tekstylia/polary/ gdzie są dostępne np. polary z nadrukiem w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Daj znać, czy znalazłeś coś, co by Cię zainteresowało!
Człowiek bez duszy nie potrzebuje miłości, a jednocześnie może okazać się przydatny.

selena89
Posty: 144
Rejestracja: czw cze 04, 2020 8:13 pm

Re: Reklama dla firmy

Post autor: selena89 » czw lut 03, 2022 10:05 am

Opcji reklamowych jest sporo. Bardzo popularny jest obecnie marketing w sieci. Pozycjonowanie, reklama ads, social media - jest w czym wybierać. Jeśli nie wiecie na co postawić - warto odezwać się do tego człowieka lembicz/pl/ . Michał Lembicz zdecydowanie wie czym jest skuteczny marketing. Można umówić się z nim na konsultacje marketingowe i od tego zacząć swoje działania w temacie reklamy.

mopsik
Posty: 120
Rejestracja: czw paź 01, 2020 1:40 pm

Re: Reklama dla firmy

Post autor: mopsik » pn mar 21, 2022 11:31 am

A czy wiecie, czym są instagram reels: emedia/pl/blog/instagram-reels-a-kampanie-reklamowe? Słyszałam, że to narzędzie jest ostatnio często wykorzystywane właśnie jako promocja dla firm. Warto więc rzucić okiem i poczytać, na czym polegają takie kampanie reklamowe.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 11 gości