Praca

marcysiaz
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:30 pm

Praca

Post autor: marcysiaz » pn lip 19, 2021 1:56 pm

Cześć. Czy ktoś z Was rozważał znaleźć zatrudnienie za granicą? Ja znalazłam zatrudnienie za granicą dzięki polandworkforce/com/ i jestem bardzo zadowolona. Profesjonalnie podeszli do tematu i pomogli mi znaleźć pracę.

fuyu
Posty: 62
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:39 am

Re: Praca

Post autor: fuyu » pt paź 08, 2021 9:50 am

A może ktoś z Was poszukuje pracy jako opiekun osób starszych i planuje wyjechać za granicę do Niemiec ? Jeśli tak to polecam agencję pracy Dolce Vita facebook/com/opiekunki.dolcevita/. Też jestem tu zatrudniona, warunki pracy są super a do tego na zarobki narzekać nie można :) firma poszukuje obecnie ludzi do pracy więc warto skorzystać :)

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Praca

Post autor: charlotte » sob paź 23, 2021 6:26 pm

Mi jak najbardziej odpowiada praca w Promedica24. Pracuję tam juz trzy miesiące i jak na razie nie mam się do czego przyeczepić. organizują wyjazdo od A do Z. Wynagrodzenie jest wysokie i zawsze na czas. Ogólnie praca jest legalna i bezpieczna. Warto wysłac tam CV jeśli chce się pracowac jako opiekunka osób starszych w Niemczech.

Linda
Posty: 46
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:28 pm

Re: Praca

Post autor: Linda » ndz paź 31, 2021 8:52 pm

Ja chyba wolę pracować w kraju i szukam właśnie różnych ciekawych ofert. Teraz już można wybierać w różnych propozycjach. W przypadku wątpliwości można też skorzystać z różnych wskazówek tutaj strefapracownicza/pl/ . To świetny blog dla osób poszukujących zatrudnienia.

selena89
Posty: 144
Rejestracja: czw cze 04, 2020 8:13 pm

Re: Praca

Post autor: selena89 » czw lis 04, 2021 6:38 pm

W internecie znajdziecie sporo ciekawych ogłoszeń, także o pracę zdalną. Ja znalazłam takie biznes-prawo24/pl/forum/ogloszenia-praca-f21/praca-copywriter-t2895.html . Agencja Funkymedia poszukuje copywritera. Praca jest przyjemna, bo można ją wykonywać z domu. Warunek to m.in. dobra znajomość języka polskiego. Ciekawa i kreatywna praca.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Praca

Post autor: lusiek » śr wrz 28, 2022 2:18 pm

A jaką macie pracę? Jeśli w swojej pracy często prowadzicie konferencje lub rozmowy biznesowe online, to powiem wam, że polecam systemy AV . Dzięki, którym można prowadzić interaktywne konferencje i organizuj profesjonalne viderozmowy angażujące osoby z całego świata.

GrzegorzH5
Posty: 63
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:34 am

Re: Praca

Post autor: GrzegorzH5 » pn paź 03, 2022 3:59 pm

Myślę że takich co zastanawiają się nad pracą za granicą jest teraz sporo ;) Jak jest każdy widzi, nie muszę mówić. Polecić mogę stronę z ofertami pracy w sumie w całej Europie ta strona nazywa się pracawue. Łatwo się aplikuje i jest w czym wybierać, ofert sporo

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Praca

Post autor: Darka » pt gru 02, 2022 9:15 pm

A skoro już mowa o pracy, to jak sądzicie, w jakiej branży można obecnie najlepiej zarobić? Ja slyszałam, że bardzo wysokie potrafią być na przykład zarobki programistów. Może ktoś z Was pracuje w tej branży i chciałby napisać na ten temat coś więcej?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości