Przedszkole

Tati17
Posty: 18
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 5:46 pm

Przedszkole

Post autor: Tati17 » śr cze 02, 2021 6:17 pm

Moje dziecko w przyszłym roku będzie chodziło już do przedszkola dlatego już robię odpowiedni research, żeby móc posłać je do najlepszej placówki. Moje bardzo dobre koleżanki polecają mi swarzędz przedszkole i w sumie to nie mam daleko a opinie naprawdę ma dobre to miejsce.

Awatar użytkownika
Axel44
Posty: 290
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:35 pm

Re: Przedszkole

Post autor: Axel44 » wt wrz 07, 2021 1:19 pm

Dobre prywatne przedszkole w Warszawie jest tu https://malemisie.pl/przedszkole-madalinskiego Moim zdaniem to może być naprawdę bardzo dobry wybór.
Nie ten jest mądry, kto wiele spraw umie, lecz kto złe od dobrego rozeznać rozumie.

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Przedszkole

Post autor: charlotte » czw gru 30, 2021 3:42 pm

Od siebie mogę polecić przedszkole terapeutyczne dla dzieci z autyzmem. Przedszkola Promitis - centrum-terapii/pl/ znajdują się póki co w trzech miastach - Warszawie, Krakowie i Wrocławiu. Nasz syn chodzi do jednego z tych przedszkoli i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru.

selena89
Posty: 144
Rejestracja: czw cze 04, 2020 8:13 pm

Re: Przedszkole

Post autor: selena89 » ndz kwie 03, 2022 12:42 pm

"
Dobre prywatne przedszkole w Warszawie
[/quote]


Jeśli jesteś z Warszawy to sprawdź też [url=npjs.warszawa/pl/]Prywatne przedszkole NPJS. Świetne moim zdaniem. Bardzo ciekawa oferta zajęć. Wszystkie pod okiem wykwalifikowanej kadry, z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem. Przedszkole ma profil sportowo-językowy. Realizuje podstawę MEN, ale też autorskie programy nauczania.
"

mopsik
Posty: 120
Rejestracja: czw paź 01, 2020 1:40 pm

Re: Przedszkole

Post autor: mopsik » wt kwie 05, 2022 9:51 am

Jeśli chodzi Tobie o przedszkole w stolicy to ja mogę Ci polecić jedną placówkę. Jest to Przedszkole Złota Rybka Białołęka Warszawa: przedszkole.warszawa/pl/ . My też trafiliśmy tam z polecenia mojej koleżanki. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego przedszkola i polecamy serdecznie.

pogodynka
Posty: 17
Rejestracja: czw lut 04, 2021 10:21 am

Re: Przedszkole

Post autor: pogodynka » śr kwie 13, 2022 3:50 pm

Kiedy znajdziesz odpowiednia placówkę, to od razu zacznij kompletować dla dziecka wyprawkę. Jak wiadomo ceny są teraz bardzo wysokie,a artykułów piśmienniczych i papierniczych będzie dziecko potrzebowało całkiem sporo.Tego typu zakupy, najlepiej robić w hurtowni ADK Papierniczy. Znajdziesz w niej wszystko, kredki,mazaki,kleje,linijki,długopisy,szablony,ale też teczki,śniadaniówki czy masy plastyczne adkpapierniczy/pl/114-masy-plastyczne

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Przedszkole

Post autor: lusiek » śr wrz 28, 2022 1:55 pm

Po przedszkolu moje dziecko teraz idzie do pierwszej szkoły, myślę czy tutaj compensa/pl/ubezpieczenie/nnw-szkolne/ nie wykupic mu ubezpieczenia szkolnego nnw. Co o tym sądzicie? Moja znajoma swojemu synowi wykupiła i już się niedawno przydało po wypadku.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości