Studia zarządzanie

Awatar użytkownika
Laueo75
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 16, 2019 8:12 pm

Studia zarządzanie

Post autor: Laueo75 » wt cze 01, 2021 10:41 am

Możecie polecić jaką uczelnię z kierunkiem zarządzania? Szukam czegoś naprawdę porządnego. Wczoraj wieczorem trafiłem na taką stronę https://wwszip.pl/studia-licencjackie/zarzadzanie/ . Może warto się na nich zdecydować? Dajcie znać proszę, dzięki wielkie za pomoc! Czekam na wasze odpowiedzi.
Człowiek bez duszy nie potrzebuje miłości, a jednocześnie może okazać się przydatny.

Awatar użytkownika
Axel44
Posty: 290
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:35 pm

Re: Studia zarządzanie

Post autor: Axel44 » ndz wrz 05, 2021 4:24 pm

Chciałbym rozpocząć studia na kierunku zarządzanie i zastanawiam się nad wyborem odpowiedniej uczelni. Większość moich znajomych studiuje na https://wseh.pl/ i polecają mi te studia ze względu na wykształconą kadrę pedagogiczną oraz bardzo dobrze zorganizowany plan studiów. Nie mogę doczekać się rozpoczęcia roku akademickiego.
Nie ten jest mądry, kto wiele spraw umie, lecz kto złe od dobrego rozeznać rozumie.

Awatar użytkownika
gozzi
Posty: 5
Rejestracja: pn wrz 06, 2021 6:37 pm

Re: Studia zarządzanie

Post autor: gozzi » wt wrz 07, 2021 3:28 pm

Niestety, ale nie będę w stanie tutaj nic doradzić. Nie jest to kompletnie mój obszar zainteresowań.
Jest tylko jedna rzecz, która sprawia, że marzenie jest niemożliwe do osiągnięcia: strach przed porażką.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Studia zarządzanie

Post autor: lusiek » sob paź 16, 2021 6:10 pm

Fajnie, że masz pomysł na siebie, wysokie ambicje i dążysz do osiągnięcia swoich celów. Rozglądając się za studiami dla siebie, polecam w pierwszej kolejności zajrzeć na stronę uczelni AEH w Warszawie. Mają wysoki poziom nauczania, więc na pewno dobrze przygotują Ciebie do pracy w zawodzie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości