Projekty hal

Awatar użytkownika
Laueo75
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 16, 2019 8:12 pm

Projekty hal

Post autor: Laueo75 » sob maja 22, 2021 3:22 am

Gdzie znajdę jakieś ciekawe i niedrogie projekty hal stalowych? Osobiście zastanawiałem się nad usługami tego typu https://kobexstal.pl/pl/projekty/ . Przeglądałem inne fora pod tym kątem i ta oferta przewijała się bardzo często. Dlatego właśnie uważam, że może być to dobry zakup. Jeżeli macie coś do polecenia do siebie to koniecznie dajcie mi znać w tym temacie. Wszelka pomoc będzie jak najbardziej mile widziana.
Człowiek bez duszy nie potrzebuje miłości, a jednocześnie może okazać się przydatny.

lilko
Posty: 66
Rejestracja: wt sty 26, 2021 8:11 am

Re: Projekty hal

Post autor: lilko » pn maja 24, 2021 7:53 am

Zobacz hale stalowe z katalogu firmy Frisomat. Mają w ofercie bardzo dużo gotowych rozwiązań przygotowanych z myślą o różnych branżach. Oprócz tego możesz im oczywiście zlecić też zaprojektowanie indywidualnego projektu hali.

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Projekty hal

Post autor: Darka » wt mar 22, 2022 8:49 am

A czy ktoś z Was wykorzystuje może taką halę stalową jako magazyn? Jeśli tak, to co wchodzi w skład wyposażenia Waszego magazynu? Ja słyszałam, że w takich miejscach bardzo przydatne okazują się różnego rodzaju wózki widłowe. Na przykład wózki widłowe wysokiego składowania są dobre w przypadku wysokich magazynów, ponieważ mają one bardzo dużą wysokość unoszenia. Czy ktoś z Was z takich właśnie wózków korzysta?

spoko
Posty: 125
Rejestracja: ndz lut 21, 2021 2:12 pm

Re: Projekty hal

Post autor: spoko » czw kwie 21, 2022 1:33 pm

W zasadzie nie mam pomysłów na to, jak zaprojektować halę, ale tak sobie myślę, że dobrym pomysłem będzie wyposażenie odpowiednio w elementy podnoszące. Na pewno windę będę myślała zrobić, ale części dźwigowe sklep Global Lift będzie mi tylko dodawał. Wiem, że to specjaliści i na pewno nie będę szukała gdzie indziej.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości