Taborety gastronomiczne

Awatar użytkownika
Laueo75
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 16, 2019 8:12 pm

Taborety gastronomiczne

Post autor: Laueo75 » sob kwie 25, 2020 7:41 pm

Cześć, zastanawiam się ostatnio nad zakupem nowych taboretów gastronomicznych do swojego lokalu, tylko jak na razie nie mogę się zdecydować na żaden konkretny sklep... Robiliście już takie zakupy i możecie coś polecić? Znajomy, który również prowadzi taki biznes polecił mi tą stronę https://gastroplaneta.pl/pl/c/Taborety- ... omiczne/53 . Myślicie, że warto skorzystać z ich oferty? Z tego co widzę to posiadają oni całkiem atrakcyjne ceny.
Człowiek bez duszy nie potrzebuje miłości, a jednocześnie może okazać się przydatny.

Awatar użytkownika
Revisrat
Posty: 5
Rejestracja: wt maja 05, 2020 6:05 pm

Re: Taborety gastronomiczne

Post autor: Revisrat » wt maja 19, 2020 10:13 pm

Myślicie, że to naprawdę mi pomoże? Kompletnie nie wiem na co się zdecydować.
O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki.

Awatar użytkownika
vvoitek
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 06, 2020 6:30 pm

Re: Taborety gastronomiczne

Post autor: vvoitek » śr maja 20, 2020 5:19 pm

Też dużo dobrego słyszałem o tym. Warto spróbować.
[...] przyzwyczajenie się do rozpaczy jest gorsze niż sama rozpacz.

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Re: Taborety gastronomiczne

Post autor: daga » sob lis 28, 2020 8:03 pm

Nie znam się na tym, nawet nie wiem, o co chodzi. Ja bardziej zajmuję się pieczeniem ciast na różne okazje i w tym mogę troszkę wam podpowiedzieć. Tutaj elhandel/pl/papier-folia-i-maty-do-pieczenia-c-2_144.html mamy spore informacje o tym, jak to kupować i nie tylko. Dlatego ja wam podpowiadam, że warto tam zajrzeć, a dlaczego nie?

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: Taborety gastronomiczne

Post autor: gwiazdeczka » ndz sty 10, 2021 9:45 pm

No, a ja dowiedziałam się ostatnio o firmie Gastromania i tam faktycznie można kupić solidne wyposażenie do kuchni. Zobaczcie na takie artykuły, jak wałkownica do ciasta czy maszyny do robienia makaronu. Niezależnie na co dokładnie chcecie skierować biznes macie tam wszystko.

magiczna
Posty: 130
Rejestracja: czw sty 21, 2021 2:22 pm

Re: Taborety gastronomiczne

Post autor: magiczna » sob lut 13, 2021 7:44 am

Na tego rodzaju sprawach to się nie znam, ale wydaje mi się, że dobrze poszukać właśnie w sklepach, jakie sugerujecie. Kolejna sprawa, że po prostu automat do lodów włoskich liron-polska/pl/k/maszyny-do-lodow-wloskich/ można też mieć w takiej restauracji. Na pewno i latem i zimą byłby gotów do działania, a gości by nie brakowało.

susska
Posty: 66
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:41 am

Re: Taborety gastronomiczne

Post autor: susska » sob lut 27, 2021 6:32 pm

Nie wiem czy kojarzycie sklep Gastrosilesia ale jeśli nie to na pewno warto zerknąć na ich ofertę. Znajdziecie tu profesjonalne urządzenia gastronomiczne ale też produkty takie jak na przykład garnek żeliwny gastrosilesia/pl/naczynia-zeliwne,2,4,307,39,0. Umiarkowane ceny, świetna jakość a do tego jeszcze szybka realizacja zamówień.

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Taborety gastronomiczne

Post autor: Darka » pt mar 26, 2021 1:36 pm

Skoro już mowa o własnym lokalu gastronomicznym, to skąd czerpiecie informacje na przykład na temat jego wyposażenia itp.? Ja zawsze staram się znaleźć coś ciekawego w internecie. Ostatnio na przykład trafiłam na taką stronę konvektomaty24.cz/, z której dowiedziałam się między innymi, bez czego żadna restauracja nie może się obejść ;) Jeśli interesują Was takie tematy, to polecam tam zajrzeć :)

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Taborety gastronomiczne

Post autor: lusiek » czw maja 19, 2022 11:24 pm

Trzeba też sobie w odpowiedni sposób zadbać o inne wyposażenie w gastronomii. Jeśli tylko jesteście zainteresowani, to zerknijcie na stronę jamp/com/pl/oferta/meble-metalowe/ . Znajdziecie tam meble metalowe, które sprawdzą się w różnych biznesach. Moim zdaniem organizacja jest tutaj niezwykle ważna. Zerknijcie, poszukajcie i skorzystacie sobie.

tadeuszhinc
Posty: 103
Rejestracja: wt paź 13, 2020 11:12 pm

Re: Taborety gastronomiczne

Post autor: tadeuszhinc » wt maja 24, 2022 6:23 pm

Jeśli jesteście na etapie wyposażenia swojej gastronomii to rzeczywiście warto zainwestować w porządnej jakości taborety gastronomiczne. Zajrzyjcie na multigastro/pl/taborety-gastronomiczne aby poznać ciekawą ofertę firmy posiadającej bardzo dobre rekomendacje na rynku. Wybór modeli oraz parametrów jest spory, więc każdy bez problemu powinien dopasować go do swoich potrzeb oraz budżetu.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości