Wedding planner

deborah
Posty: 521
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:46 pm

Wedding planner

Post autor: deborah » pt maja 07, 2021 12:37 pm

Wedding planner Warszawa - jaką agencję ślubną polecacie? Za kilka miesięcy mam wesele, jednak kompletnie nie mam czasu na planowanie ceremonii.

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Wedding planner

Post autor: Darka » pt gru 31, 2021 1:24 am

A skoro już jesteśmy przy temacie organizacji ślubu i wesela, to czy planujecie zorganizować Wasze wesele zimą czy latem? Ja zawsze byłam przekonana, że lepsze są wesela organizowane latem. Ale trafiłam na artykuł na stronie internetowej parkhotellyson/pl/news/110 i dowiedziałam się, że wesele zimą może mieć mnóstwo zalet. A Wy co o tym sądzicie?

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Wedding planner

Post autor: charlotte » pn mar 07, 2022 8:53 pm

Będziecie mieć kamerzystę na weselu? My z mężem właśnie się nad tym zastanawiamy. Tutaj letnia-scena/pl/post/coolart-production znalazłam bardzo ciekawą ofertę i chyba z niej skorzystamy. Ceny są atrakcyjne a firma ma na swoim koncie wiele świetnych realizacji.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Wedding planner

Post autor: lusiek » czw sty 25, 2024 3:03 pm

Planując wesele w rejonie Warszawy, szczególnie w Ząbkach, warto rozejrzeć się za miejscem, które zaspokoi różnorodne potrzeby. Restauracja "Na Skrajnej" to propozycja, która może zainteresować tych, którzy cenią prostotę i elastyczność. Dostępne sale, w tym "Ostoja" czy "malinowa", a także opcja organizacji plenerowej ceremonii, sprawiają, że to miejsce może być rozważane przez osoby poszukujące neutralnego tła dla swojej uroczystości. Tutaj https://naskrajnej.pl/ możecie zobaczyć zdjęcia lokalu, poczytać szerzej o ich ofercie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 6 gości