Biuro wirtualne

deborah
Posty: 521
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:46 pm

Biuro wirtualne

Post autor: deborah » pt kwie 30, 2021 11:53 am

Co sądzicie o rozwiązaniu, jakim jest wirtualne biuro do wynajęcia w Krakowie? Chciałabym posiadać wirtualny adres dla swojej firmy.

selena89
Posty: 144
Rejestracja: czw cze 04, 2020 8:13 pm

Re: Biuro wirtualne

Post autor: selena89 » śr gru 29, 2021 1:32 pm

Wirtualne biuro to nie tylko adres. To także szereg innych udogodnień. Ja w Warszawie korzystam z ich usług wirtualnebiuro360/pl/ i oprócz atrakcyjnego adresu, w dobrej cenie, mam profesjonalną obsługę biurową, możliwość korzystania z sal konferencyjnych, a także wsparcia biznesowego na różnych płaszczyznach. Także zdecydowanie polecam takie rozwiązanie.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Biuro wirtualne

Post autor: lusiek » śr sty 05, 2022 4:56 pm

Kiedyś próbowałem swoich sił z biurem wirtualnym, jednak w moim przypadku okazało się być niewypałem. Właśnie dlatego postanowiłem wygospodarować jedno z pomieszczeń na biuro. Jedyne co mi zostało, to zaaranżowanie go. Na stronie: mikomaxsmartoffice/com/pl/biuro-to-nie-tylko-miejsce-pracy-czyli-za-czym-tesknia-pracownicy/ udało mi się znaleźć ciekawy artykuł dzięki któremu to zadanie będzie dużo łatwiejsze. Widać, że firma ma dużą wiedzę w temacie aranżacji biur i spore doświadczenie, więc można powierzyć swoje biuro w ich ręce.

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Biuro wirtualne

Post autor: kasiunia » czw mar 10, 2022 4:22 pm

Powiem tak, wiele firm przenosi swoje podwoje do internetu. Czy słyszeliście o pracy w chmurze? To sposób prowadzenia biznesu za pośrednictwem serwerów zewnętrznych. Zadajmy sobie pytanie czy istnieją czy istnieją bezpieczne chmury ? Liczba incydentów bezpieczeństwa w chmurze wzrosła w ciągu ostatniego roku o 10%, a ich najczęstszą przyczyną jest błędna konfiguracja usług . Myślę więc ,że trzeba zacząć od prawidłowej konfiguracji.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości