obróbka CNC

deborah
Posty: 521
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:46 pm

obróbka CNC

Post autor: deborah » czw kwie 15, 2021 9:20 am

Obróbka CNC stali - jaką firmę z okolic Krakowa, zajmującą się tego typu usługami polecacie?

magiczna
Posty: 130
Rejestracja: czw sty 21, 2021 2:22 pm

Re: obróbka CNC

Post autor: magiczna » pt cze 18, 2021 3:56 pm

W sumie są różne techniki, tyle to ja może i przeczytałam, ale nie wiem, która będzie najlepsza. Ogólnie sprawdzam takie opcje jak cięcie laserem w Krakowie , bo to wydaje mi się najlepszą opcją dziś. Mam nadzieję jednak, że także i będę w stanie poprosić ich o ugięcie kilku blach. To okazuje się również mi bardzo potrzebnym.

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: obróbka CNC

Post autor: charlotte » ndz sie 22, 2021 1:18 pm

Stawiając konstrukcję stalowe warto wiedzieć jaki jest ich san naprężenia. Pomóc w tym może ta firma nntlab/com/ Moim zdaniem warto skorzystać z jej usług. Sama o tym myślę, bo chcemy stawiać halę i chcę żeby była w 100% bezpieczna dla naszych pracowników.

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: obróbka CNC

Post autor: gwiazdeczka » sob wrz 24, 2022 5:10 pm

Przy tym temacie, to wydaje mi się, że arto byłoby się zgłosić również do firmy wytnij/com/uslugi-spawalnicze-spawanie-aluminium-mig-stali . Oni właśnie oferują najróżniejszą obróbkę materiałów, nawet oferują profesjonalne usługi spawalnicze - także na pewno warto mieć ich na uwadze.

soraja
Posty: 163
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:32 am

Re: obróbka CNC

Post autor: soraja » pn gru 18, 2023 8:43 am

Myślę, że przy takiej obróbce przydać się może też profesjonalny osprzęt spawalniczy. Bardzo duży wybór takiego sprzętu ma w ofercie firma Perun. Firma ta zajmuje się produkcją takich urządzeń od ponad 110 lat. W swojej ofercie mają między innymi palniki uniwersalne: https://perun.pl/palniki-uniwersalne/ . Sądzę, że warto rzucić okiem na ich propozycje.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości