Weekendowe wypady

pyszka
Posty: 128
Rejestracja: śr lis 04, 2020 11:58 am

Weekendowe wypady

Post autor: pyszka » wt kwie 13, 2021 7:43 pm

Uwielbiam raz na jakiś czas oderwać sie od tego co mnie otacza i wyjechać czasem gdzieś na weekend. Ostatnio udało nam się odpocząć w spokojnych hotelu pod Warszawą willazagorze/pl/pl/hotel-okolice-Warszawy---Sulejowek-noclegi-pod-Warszawa.html może znacie równie ciekawe miejsca?

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Weekendowe wypady

Post autor: charlotte » sob lis 27, 2021 9:01 pm

Ja obiecałam sobie, że jeszcze w tym roku pojade na krótki urlop i w końcu odpocznę. Dzisiaj znalazłam świetny tleń ośrodek na wypoczynek w borach tucholskich i chyba zrobię rezerwację. Jeszcze mnie nie było w tym rejonie Polski a słyszałam, ze jest pięknie.

asleep
Posty: 22
Rejestracja: wt gru 07, 2021 12:41 pm

Re: Weekendowe wypady

Post autor: asleep » pt lut 18, 2022 11:13 pm

Posiadam spore oszczędności, dlatego chciałbym je wydać. Lubię podróże, dlatego zastanawiam się nad inwestycją w condohotele - korzystaliście kiedyś kiedyś z tej opcji? Na witrynie condo/pl/ przeczytałem, że ma się gwarancję zysku na stałym poziomie z wynajmu pokoju i również można skorzystać z pobytu właścicielskiego, aby wypoczynkowo spędzić wakacje lub urlop. Czy waszym zdaniem warto?

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: Weekendowe wypady

Post autor: gwiazdeczka » pn lut 28, 2022 5:48 am

A macie może kampera? Tak pytam, ponieważ zastanawiam się nad tym - gdzie najlepiej kupić wyposażeniowe elementy do takiego sprzętu? Może na stronie intercamp/pl - bo taka wpadła mi przeglądając linki w sieci. Czy ktoś z was ich kojarzy? Czy robiliście już tam zakupy? Co możecie powiedzieć o tej firmie?

lilko
Posty: 66
Rejestracja: wt sty 26, 2021 8:11 am

Re: Weekendowe wypady

Post autor: lilko » czw mar 24, 2022 8:52 am

My na lipiec albo początek sierpnia planujemy wypad na kilka dni nad morze i zrobienie kursu nauka kitesurfingu w Surfszkola/pl. To taki jednodniowy kilkugodzinny kurs, ale mam nadzieje, że po nim będziemy już mieli solidne podstawy, żeby potrenować dalej samodzielnie.

pogodynka
Posty: 17
Rejestracja: czw lut 04, 2021 10:21 am

Re: Weekendowe wypady

Post autor: pogodynka » wt kwie 26, 2022 12:00 pm

"Warto od czasu do czasu wyjechać i zrobić sobie przerwę od szarej rzeczywistości. Szykując się na taki wyjazd,warto zadbać o pojemną i pakowną torbę podróżną,wykonaną z trwałej skóry bydlęcej.

Takie torby oferuje marka ADAM BARON. Oprócz toreb podróżnych,każdy może zakupić też torebki wieczorowe adam-baron/pl/aware-inside-bag-beige biznesowe, plecaki na laptopa czy aktówki.
"

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Weekendowe wypady

Post autor: Darka » sob kwie 30, 2022 5:48 pm

A kto z Was w nadchodzący weekend majowy planuje jakiś wypad na grilla? Jeśli są tutaj takie osoby, to na pewno przydadzą się Wam jakieś profesjonalne akcesoria do grillowania. Ostatnio widziałam takie na stronie internetowej koler/pl/kategoria-produktu/akcesoria/akcesoria-do-grillowania/. Polecam więc się tam rozejrzeć w wolnej chwili :)

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Weekendowe wypady

Post autor: kasiunia » śr maja 11, 2022 6:59 am

Mieszkamy dość blisko Beskidów a konkretnie to Beskid Śląski i Żywiecki. Dość często więc odwiedzamy Wisłę, Ustroń oraz okolice. Z racji właśnie odległości wypady weekendowe to dość częsta sprawa w naszym przypadku .Trzeba jednak pamiętać ,że to są góry i trzeba przygotować się na gwałtowne zmiany pogody. Ostatnio kupiłam mężowi taki oto dres - dstreet/pl/product-pol-41026-Dres-meski-szaro-czarny-Dstreet-AX0548.html , właśnie na takie wypady. Już dwukrotnie to nowe odzienie się przydało.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Weekendowe wypady

Post autor: lusiek » pt gru 23, 2022 9:52 pm

Ja natomiast zastanawiam się nad wyjazdem z rodziną pickup-camperem. Jest to pick-up z kapsułą mieszkalną. Możecie sobie zobaczyć tutaj https://azar4.com jak taki pojazd wyglada. Moim zdaniem to świetna sprawa, bo wszędzie można dotrzeć takim samochodem i zajmuje tyle miejsca, co zwykły samochód.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości