Pompy ciepła

deborah
Posty: 521
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:46 pm

Pompy ciepła

Post autor: deborah » pt kwie 09, 2021 11:32 am

Polecacie pompy ciepła Kraków dla domu jednorodzinnego?

AlanHenryk110
Posty: 28
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:35 am

Re: Pompy ciepła

Post autor: AlanHenryk110 » pt kwie 23, 2021 12:08 pm

Mogę polecić pompy ciepła polskiej marki Varme, ich pełną ofertę znajdziecie varme.tech/. Pompy ciepła Varme.tech o świetny sposób na bardziej ekologiczny sposób ogrzewania w domu, ich produkty t przede wszystkim wysoka klasa energetyczna w pełni energomiczne :)

Eryk996
Posty: 63
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:34 am

Re: Pompy ciepła

Post autor: Eryk996 » pn maja 17, 2021 9:21 am

U mnie również sprawdzają się pompy ciepła marki Varme, bardzo ekologiczne i oszczędne podejście do tematu. Widzimy już oszczędności w rachunkach, dlatego jeśli ktoś się zastanawia to zachęcam. Super jakość urządzeń, świetnie wykonane, a do tego skorzystaliśmy z doradztwa firmy, ponieważ nie wiedzieliśmy początkowo jakie urządzenie względem mocy do naszego domu :D

Darka
Posty: 415
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Pompy ciepła

Post autor: Darka » śr maja 19, 2021 8:39 am

Jeśli chodzi o pompy ciepła mazowieckie ma taką firmę jak EKO TECH, która specjalizuje się właśnie w montażu takich pomp. Instalacja takiej pompy ma wiele zalet, przede wszystkim jest to rozwiązanie energooszczędne, pozwalające zmniejszyć wysokość rachunków. Poza tym pompy są łatwe w obsłudze i zapewniają komfort użytkowania ;) Tak więc polecam ;)

Awatar użytkownika
Axel44
Posty: 290
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:35 pm

Re: Pompy ciepła

Post autor: Axel44 » pn sie 16, 2021 2:32 pm

Ekologiczne rozwiązania są naprawdę opłacalne - sam zainwestowałem ostatnio w pompę ciepła i był to strzał w dziesiątkę. Wyremontowałem swój dom i zainwestowałem w wiele nowoczesnych rozwiązań, na przykład klimatyzację czy fotowoltaikę i jest mi o wiele łatwiej. Z wyborem odpowiedniego sprzętu i montażem pomogła mi firma https://karino.pl/, z której jestem zadowolony. Panowie usługę montażu wykonują na terenie całej Polski, wszystko odbywa się profesjonalnie i sprawnie i mają naprawdę atrakcyjne ceny za swoje usługi.
Nie ten jest mądry, kto wiele spraw umie, lecz kto złe od dobrego rozeznać rozumie.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Pompy ciepła

Post autor: lusiek » pt sty 19, 2024 8:45 pm

Skoro mówimy o pompach ciepła, to ważne, żeby dobrać odpowiednią moc. Przy moim 200m2 domku zamierzam wybrać AIWA Split 10kW. Wybrałem tą pompę, bo ma tryb antyzamrożeniowy, co przy obecnych mrozach się może przydać. Jednocześnie jest wydajna, więc w domu jest ciepło przy niewielkim zużyciu prądu. Czytałem też, że to jedne z cichszych na rynku.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 2 gości