Wielkanoc 2021 - prezenty

delikatna
Posty: 12
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 5:20 pm

Wielkanoc 2021 - prezenty

Post autor: delikatna » czw mar 25, 2021 2:20 pm

Czy wy kupujecie prezenty z okazji świąt wielkanocnych? Robicie prezenty dla całej rodzinki czy tylko dla dzieci?

niemowa
Posty: 33
Rejestracja: ndz wrz 13, 2020 9:55 am

Re: Wielkanoc 2021 - prezenty

Post autor: niemowa » pt mar 26, 2021 9:08 am

Do tej pory robiliśmy prezenty w postaci słodyczy tylko dla dzieci. Ale przez przypadek trafiłem na taka ofertę tu smaczajama/pl/pl/p/Kosz-Delikatesowy-Balans-Bieli/5202 ten kosz wielkanocny bedzie dobrą niespodzianką - prezentem dla calej naszej rodzinki. Dzieci znajdą w nim słodycze. A dla żony i dla mnie opakowanie kawy, herbaty oraz coś mocniejszego - wino białe słodkie i butelka wódki Ostoya 0,5l. Jeden prezent a zadowoleni będą wszyscy.

spoko
Posty: 125
Rejestracja: ndz lut 21, 2021 2:12 pm

Re: Wielkanoc 2021 - prezenty

Post autor: spoko » pn mar 29, 2021 9:26 am

Każdy z nas ma czasem problem z prezentem, ale w God Toys godstoys/pl/ można kupić coś, co będzie miało sens i nie będzie uciążliwym dodatkiem. Myślę, że naprawdę dobrze będzie właśnie tam poszukać. Chodzi o to, że jednak jesteśmy czasem bez pomysłu i w takich miejscach można się poratować. Albo w ogóle wybrać odpowiedni prezent.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Wielkanoc 2021 - prezenty

Post autor: lusiek » śr kwie 14, 2021 2:38 pm

Ja prezenty w tym roku postanowiłem zamówić online bo tak wygodniej mi było i po sklepach chodzić nie musiałem. Tutaj gardenspace/pl/duzy-parasol-ogrodowy zamówiłem dla taty parasol do ogrodu bo wiem że chciał go sobie kupić, z niespodzianki był zadowolony.

Kobietaewka77
Posty: 23
Rejestracja: czw paź 29, 2020 4:07 pm

Re: Wielkanoc 2021 - prezenty

Post autor: Kobietaewka77 » sob lip 17, 2021 12:18 pm

Na Wielkanoc raczej nie kupujemy prezentów, tylko jakieś zestawy słodyczy dla dzieci i drobne upominki, takie jak jakieś rzeczy do malowania czy fajne długopisy, które możecie znaleźć w sklepach internetowych sprzedających, artykuły dla plastyków, ponieważ mają tam bardzo profesjonalne rzeczy.

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Re: Wielkanoc 2021 - prezenty

Post autor: daga » wt mar 15, 2022 3:16 pm

U nas na wielkanoc nie robi się dużych prezentów, dlatego wydaje mi się, że w zupełności wystarczą fajnie zapakowane cukierki w słodkich skorupkach . Co prawda sporo musiałam się nagłowić, by je odpowiednie znaleźć, ale wszystko na spokojnie dziś się ułożyło i już mam coś takiego. Podobają mi się, szkoda je jeść.

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Wielkanoc 2021 - prezenty

Post autor: Darka » sob mar 19, 2022 10:55 pm

Ja właśnie się zastanawiałam nad jakimś drobnym upominkiem dla przyjaciółki na Wielkanoc. Ostatnio zauważyłam, że bardzo polubiła ona pić herbatę ;) Ciągle widzę ją z kubkiem w ręku :) Pomyślałam więc, że może dobrym pomysłem na taki upominek dla niej byłby jakiś ładny, stylowy kubek z zaparzaczem... Sama takiego używam i muszę przyznać, że jest bardzo praktyczny. A Wy jak sądzicie?

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: Wielkanoc 2021 - prezenty

Post autor: gwiazdeczka » ndz lip 31, 2022 4:41 pm

"No moje dzieciaki w tym roku dostały pojazdy dla 3 latkai byli zadowoleni. Takie elektryczne samochodziki, to zawsze znajdą zainteresowanie wśród maluchów, bo są atrakcyjne, budzą wyobraźnie i jest wiele opcji w nich rozrywkowych."

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości