Oszczędzanie

kasiunia

Oszczędzanie

Post autor: kasiunia » śr mar 24, 2021 5:33 am

Każdemu z nas oszczędzanie przede wszystkim kojarzy się z lokatami bankowymi. Uważam jednak ,że ten czas przynajmniej na razie się skończył. Oprocentowanie lokat jakie oferują banki jest poniżej inflacji więc tak na prawdę tracimy na swoich oszczędnościach. Warto więc znaleźć inny sposób na pomnażanie pieniędzy .Jaki ? -poczytaj w internecie - jest mnóstwo sposobów by zarobić bezpiecznie powyżej poziomu inflacji.

Linda

Re: Oszczędzanie

Post autor: Linda » śr wrz 15, 2021 5:47 pm

Nie koniecznie mi się tak kojarzy oszczędzanie, ponieważ oszczędzać można na różne sposoby. Ja na przykład robię zakupy na platformie cashback net-pocket. Jest tam ponad 1200 znanych sklepów, które zwracają wydane pieniądze nawet do 20%.

fuyu

Re: Oszczędzanie

Post autor: fuyu » śr wrz 29, 2021 12:25 pm

myślę, ze podstawa oszczędzania jest lepsza kontrola nad swoimi finansami. Nie wiem czy korzystacie na co dzień z aplikacji, które mają to ułatwić ale ja tak i szczerze polecam :) Mam Provemę, nie tylko widzę ile i na co wydaje ale mam też dostęp do fajnego konta w banku, z którego opłacam rachunki a za zakupy w sieci dostaje zwroty :)

ODPOWIEDZ