Zwierzaki

pyszka

Zwierzaki

Post autor: pyszka » śr lut 24, 2021 2:18 pm

Musicie też pamiętać, że o każdego zwierzaka, trzeba odpowiednio zadbać. Dlatego dobrym sposobem jest stosowanie środków, które uchronią zwierzaki przed kleszczami czy pchłami. Może warto zastosować takie W końcu musi to być cos skutecznego i by zdawało rezultat. Pies moze latać po dworze a nic się nie bedzie do niego przyczepiać mojzdrowyfutrzak.elanco/com/pl/pasozyty/kleszcze/kiedy-kleszcze-sa-aktywne/

lilko

Re: Zwierzaki

Post autor: lilko » wt mar 23, 2021 7:53 am

Ja prawie wszystko dla zwierzaków (mam kota i psa) kupuję na portalu arena/pl/kategoria/artykuly-dla-zwierzat-5145 Mam tam wszystko w jednym miejscu i często ceny są bardzo konkurencyjne.

lusiek

Re: Zwierzaki

Post autor: lusiek » czw gru 07, 2023 11:35 pm

Właściciele zwierzaków muszą brać za nie pełną odpowiedzialność. Trzeba obserwować pupile nie tylko pod kontem zdrowia, ale też zachowania, a odstępstwa od normy powinny być konsultowane ze specjalistami. Pod adresem: https://www.lux-vet.pl/uslugi/behawiorysta/ są namiary na dobrego behawiorystę z przychodni Lux-Vet.

ODPOWIEDZ