Ach te Walentynki ...

Zeta
Posty: 71
Rejestracja: czw lip 30, 2020 12:56 pm

Ach te Walentynki ...

Post autor: Zeta » wt sty 12, 2021 7:28 am

Cześć. Nie wiem dlaczego ale jakoś tak się porobiło, że nawet Walentynki staramy się obchodzić bardziej uroczyście. No więc i może ja coś w końcu temu swojemu wybrankowi kupię. Z racji, że kompletnie nie potrafię wybierać prezentów to poprosiłam o pomoc siostrę. A ta od razu podesłała mi taki artykuł magazyn.ceneo/pl/artykuly/14-nietypowych-prezentow-na-walentynki w którym to można znaleźć kilka całkiem ciekawych pomysłów prezentowych.

bajaderka
Posty: 32
Rejestracja: sob lis 14, 2020 12:59 pm

Re: Ach te Walentynki ...

Post autor: bajaderka » śr sty 20, 2021 5:41 pm

A może zamiast myśleć o swoim wybranku,pomyśl o sobie.Warto od czasu do czasu kupić sobie coś,co sprawi nam przyjemność i ucieszy oko.Takim prezentem,może być ekskluzywna bielizna z clodi/pl/pl/
Jest to sklep,posiadający również swoje salony stacjonarne,w każdym pracują panie służące radą i pomocą podczas wyboru najlepszego modelu.Bielizna ta jest dostępna w wielu kolorach,bogato zdobiona koronkami,wykończona w klasyczny i nowoczesny sposób.

Benita
Posty: 48
Rejestracja: pn maja 11, 2020 3:18 pm

Re: Ach te Walentynki ...

Post autor: Benita » czw sty 21, 2021 2:35 pm

Wiecie, że najpierw, zanim kogoś się pokocha, trzeba pokochać samą siebie? Wówczas dopiero możemy być w pełni szczęśliwe. Gdy zaczęłam czytać ten portal dla kobiet My-V to utwierdziłam się w przekonaniu, że czas najwyższy zmienić się dla samej siebie. Dość siedzenia w domu i pozwalania sobą kierować. Czas na zmiany! Teraz zamierzam być pewna siebie, asertywna i zdeterminowana.

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Ach te Walentynki ...

Post autor: Darka » pt lut 05, 2021 10:34 am

W tym roku większość z nas walentynki spędzi w domu... takie mamy czasy :) Warto więc odpowiednio wszystko zaplanować ;) ja już znalazłam fajny przepis na drinka Havana Cafe na stronie internetowej syropybarmanskie/pl/przepisy/123-havana-cafe.html, który według mnie świetnie sprawdzi się w ten dzień ;)

niemowa
Posty: 33
Rejestracja: ndz wrz 13, 2020 9:55 am

Re: Ach te Walentynki ...

Post autor: niemowa » wt lut 09, 2021 6:30 am

To prawda w tym roku nie ma co planować walentynkowych wyjazdów. Lepiej spędzić ten dzień w domu przy uroczystej kolacji. A na prezent może być np butelka słodkiego ginu - zobaczcie tu smaczajama/pl/pl/p/Gin-Strange-Luve-Pink-40-0%2C7l/10110 Ten gin ma piękny aromat. Można pić z tonikiem. Jest też dobrym dodatkiem do koktajli i drinków.

delikatna
Posty: 12
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 5:20 pm

Re: Ach te Walentynki ...

Post autor: delikatna » wt lut 09, 2021 10:53 am

Jeśli nie macie jeszcze walentynkowego prezentu dla swojej kobiety to zobaczcie tu taniaksiazka/pl/moj-ksiaze-bridgertonowie-tom-1-julia-quinn-p-1482702.html To romans w którym czytelniczki znajdą miłosne, uniesienia,prawdziwą namiętność, ale i miłosne kłamstwa. Ta ksiażka to dobry prezent na Walentynki.

soraja
Posty: 163
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:32 am

Re: Ach te Walentynki ...

Post autor: soraja » ndz lut 21, 2021 12:52 pm

Bardzo fajnym prezentem będą także rękawiczki skórzane. Szczególnie takie, które posiadają technologię dotykową. Znajdziecie je w ofercie sklepu internetowego Napo Gloves: napogloves/pl/rekawiczki-damskie-skorzane/ .

selena89
Posty: 144
Rejestracja: czw cze 04, 2020 8:13 pm

Re: Ach te Walentynki ...

Post autor: selena89 » czw gru 02, 2021 3:22 pm

A może bielizna? Uważam, że to prezent, z którego obie strony będą zadowolone :D W sieci jest np. sklep Gorteks i tam jest spory wybór fajnych propozycji. Taki gorteks/com/pl/product-pol-1070-Celine-G-gorset-push-up.html gorset - piękny, kobiecy i stylowy, moim zdaniem sprawdzi się idealnie.

Eryk996
Posty: 63
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:34 am

Re: Ach te Walentynki ...

Post autor: Eryk996 » pt gru 03, 2021 11:21 am

Bielizna to fajny pomysł, ale ja polecam koszuli nocne parine/pl/collections/damska-bielizna-nocna-koszule-pizamy-peniuary-koszulki. Uważam, że to fajny i elegancki prezent dla każdej kobiety. Koszulki są bardzo dobrej jakości. Sam kupowałem dla żony i była zadowolona.

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Ach te Walentynki ...

Post autor: kasiunia » śr sty 05, 2022 7:02 am

Walentynki już niebawem ,to świetny moment by kupić swojej piękniejszej połówce coś osobistego - na przykład bieliznę - triumfomania/pl/majtki/sloggi-24-7-cotton-maxi . Te majtki dostałam już w zeszłym roku i powiem szczerze liczę ,że w tym też mój mąż czymś mnie zaskoczy. Zeszłoroczny prezent okazał się bardzo przydatny więc i w tym nie może być inaczej. Jeśli nie wiecie co kupić na prezent - dobra bielizna będzie dobrym wyborem.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 5 gości