Kalendarz ciąży

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Kalendarz ciąży

Post autor: Darka » śr gru 30, 2020 7:43 am

Witajcie,
jeśli jesteście właśnie w trakcie planowania ciąży, to polecam zajrzeć do kalendarza na stronie internetowej mustela/pl/mustela-blog/22-tydzien-ciazy-kalendarz-ciazy. Ciąża została tam opisana tydzień po tygodniu. Dowiecie się, jakich objawów się spodziewać, na jakim etapie rozwoju jest Wasz maluszek itp.

fuyu
Posty: 62
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:39 am

Re: Kalendarz ciąży

Post autor: fuyu » pn mar 29, 2021 5:42 pm

My staramy się z mężem o dziecko już od prawie 2 lat i póki co się nie udaje... lekarz twierdzi, że prawdopodobnie jest to przyczyna czysto biologiczna ( obciążenia genetyczne). Nie chcemy rezygnować z posiadania potomstwa dlatego coraz częściej myślę o tym by skorzystać z banku nasienia w Gyncentrum gyncentrum/pl/bank-nasienia-i-komorek-jajowych. Czy ktoś z Was już miał do czynienia z takimi bankami i może się podzielić swoimi doświadczeniami ? Wiem, że ta klinika cieszy się bardzo dobrą opinią wśród pacjentów.

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Kalendarz ciąży

Post autor: charlotte » czw sie 26, 2021 6:06 pm

Trzymam kciuki, żeby wam się udało! Może wprowadź do swojej diety suplement Miositogyn - miositogyn/pl/ Mi polecił go mój ginekolog gdy staraliśmy się o dziecko! Miositogyn poprawia jakość komórki jajowej, reguluje hormony. Moim zdaniem jest bardzo skuteczny. Nam się udało i jestem w ciąży.

mopsik
Posty: 120
Rejestracja: czw paź 01, 2020 1:40 pm

Re: Kalendarz ciąży

Post autor: mopsik » śr paź 27, 2021 3:32 pm

Dla mnie Vagisan to było istne zbawienie w ciąży, a także po po porodzie. Problem suchości pochwy był bardzo dokuczliwy. Zdecydowałam się na krem nawilżający z aplikatorem i jestem z niego bardzo zadowolona. Warto wiedzieć o takiej możliwości bo wiele kobiet zmaga się z tym problemem.

Awatar użytkownika
Laueo75
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 16, 2019 8:12 pm

Re: Kalendarz ciąży

Post autor: Laueo75 » pn gru 20, 2021 12:42 am

Jestem w zaawansowanej ciąży, dlatego chciałabym chodzić na treningi, aby moja ciąża przebiegała prawidłowo. Znalazłam stronę https://www.femiplace.com.pl/szkolenia/ ... ny-w-ciazy, która oferuje ciekawe szkolenia - korzystaliście z nich kiedyś? Jestem ciekawa waszej opinii na ich temat.
Człowiek bez duszy nie potrzebuje miłości, a jednocześnie może okazać się przydatny.

olanos
Posty: 79
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:31 pm

Re: Kalendarz ciąży

Post autor: olanos » pn sty 10, 2022 9:25 am

Od początku ciąży korzystam z kalendarza na stronie mustela/pl/mustela-blog/kalendarz-ciazy. Lubię śledzić, jak w kolejnych tygodniach rozwija się moje dziecko. Oprócz tego znajduję tam również przypomnienia o badaniach, które koniecznie trzeba wykonać. Jest też wiele porad ułatwiających czas ciąży :)

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Kalendarz ciąży

Post autor: lusiek » pn sty 17, 2022 11:49 am

Według mnie poza takim wózkiem warto zakupić odpowiednie ubranka na wyprawkę, no i takie rzeczy, jak pościel . Myslę ,że warto przejrzeć kilka ofert porównać je i wybrać najlepsze dla siebie produkty na wyprawkę. Tutaj qbanamama/pl/posciel znajdziecie dużo rzeczy, które potrzeba aby przygotowac się na powitanie nowego członka rodziny.

Cripper
Posty: 105
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:01 pm

Re: Kalendarz ciąży

Post autor: Cripper » sob lut 12, 2022 10:55 pm

Ciąża to szczególny okres, w którym organizm kobiety ma większe zapotrzebowanie na różne składniki odżywcze. Jeśli przygotowywanie zbilansowanej diety sprawia wam problem, pomyślcie o skorzystaniu z diety pudełkowej oferowanej przez Be Diet bedietcatering/pl/nasze-diety/dieta-bediet-mom2be/ . W ich ofercie znajdziecie posiłki, które pozwolą nam zdrowo odżywiać się w ciąży.

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: Kalendarz ciąży

Post autor: gwiazdeczka » pn cze 27, 2022 6:09 pm

Nie mam nic przeciwko dzieciom, ale też zdaję sobie sprawę z tego, że one mają swoje potrzeby, dlatego jeśli możecie, skupcie się na tym. Oczywiście należy powoli je dawkować, bo nie wszystko od razu można kupić. Tutaj babyville/pl/pl/c/PIELUSZKI-MUSLINOWE/135 macie na przykład bardzo fajne pieluszki. One mogą naprawdę fajnie wyglądać, dlatego skupcie się na tym.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość