Prezent dla chłopaka

Cripper
Posty: 105
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:01 pm

Re: Prezent dla chłopaka

Post autor: Cripper » sob lip 25, 2020 4:54 pm

Hmm cos dla chlopaka, tak? To moze cos zwiazanego ze smarfonami? A moze nawet smartfon?:) Mysle, ze na pewno by sie ucieszyl - chociazby ze sluchawek, glosnika przenosnego, czy powerbanka. Zreszta - zobaczcie tutaj: goldenelectronic/pl/ co mozna fajnego, z elektroniki, kupic dla faceta! :)

Zeta
Posty: 71
Rejestracja: czw lip 30, 2020 12:56 pm

Re: Prezent dla chłopaka

Post autor: Zeta » czw lip 30, 2020 12:59 pm

Hejka. Zastanawiam się nad wyborem dobrego i odpowiedniego prezentu dla chłopaka. Jak każdy zależy mi na wyjątkowym prezencie i takie też szukam. Szperając w necie znalazłam wzmiankę na temat symulatorów lotu. Więc chciałam się czegoś więcej dowiedzieć na ten temat. I tak też trafiłam na ich ofertę airpoint.eu/ Nawet nie wiedziałam, że teraz można nawet spróbować jak to jest sterować samolotem. Także myślę, że takie coś mu kupię. A niech się chłopak cieszy :)

fuyu
Posty: 62
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:39 am

Re: Prezent dla chłopaka

Post autor: fuyu » pt lip 31, 2020 9:59 am

niebawem zbliżą się kolejna rocznica naszej znajomości więc też ostatnio sporo myślałam na temat prezentu. I też doszłam do wniosku, że perfumy to super pomysł :) Jeśli chodzi o zapachy to pewnie postawię na klasykę i kupię armani perfumy męskie perfumy33/pl/83-armani-perfumy-l-amour. jak nie znacie tego zapachu to warto kupić choćby perfumetkę na próbę i sprawdzić jak się w tym odnajdziecie :)

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Prezent dla chłopaka

Post autor: charlotte » wt sie 25, 2020 7:55 am

Jeśli chcesz kupić telefon dla chłopaka to koniecznie zajrzyj na magazyn.ceneo/pl/artykuly/motorola-moto-g-fast-specyfikacja Znajdziesz tam artykuł na temat jednego z najnowszych modelu motoroli. Moim zdaniem warto wziać go uwagę planując zakup nowego smartfona. Parametry ma bardzo dobre.

Awatar użytkownika
stanil09
Posty: 80
Rejestracja: pt mar 15, 2019 8:12 pm

Re: Prezent dla chłopaka

Post autor: stanil09 » ndz paź 04, 2020 10:02 pm

Jeżeli lubi sport to może coś z tego zakresu https://www.butomaniak.pl/firm-pol-1495 ... alewa.html sprawdzi się w jego przypadku? Ja myślę, że jak dla chłopaka to będzie naprawdę dobry prezent. Nie wydasz wiele, a zadowolenie jest gwarantowane. Daj znać na co ostatecznie się zdecydowałaś.
O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki.

selena89
Posty: 144
Rejestracja: czw cze 04, 2020 8:13 pm

Re: Prezent dla chłopaka

Post autor: selena89 » czw gru 03, 2020 8:15 pm

Według mnie prezent urodzinowy dla chłopaka musi być oryginalny, żeby pokazywał nasze starania. W sklepie internetowym znalazłam fajny box birthdaybox/pl/63-boxy-dla-mezczyzn . Znajdują się w nim typowo męskie niespodzianki, np. gadżet elektroniczny. Są też kosmetyki, świece zapachowe czy spinki do mankietów. Można do niego dodać kartkę z życzeniami i dedykacją.

kamilka45
Posty: 25
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:54 pm

Re: Prezent dla chłopaka

Post autor: kamilka45 » pt lut 05, 2021 9:37 pm

Prezentem fajnym może być plecak. Fajne modne plecaki męskie znajdziesz w wielu miejscach. Na pewno w sklepach w sieci. Zaskoczyć możesz swojego chłopaka czymś wyjątkowym i z super stylem.

marcysiaz
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:30 pm

Re: Prezent dla chłopaka

Post autor: marcysiaz » pn lut 08, 2021 7:52 am

A może perfumy? Sama jestem zwolennikiem dobrych perfum..uważam, że to też super pomysł :) Jeśli szukasz fajnych perfum to na pewno na francuskieperfumy/pl/adidas-perfumy-meskie znajdziesz tam mnóstwo różnych perfum na prezent.

lilko
Posty: 66
Rejestracja: wt sty 26, 2021 8:11 am

Re: Prezent dla chłopaka

Post autor: lilko » wt lut 09, 2021 9:24 am

Ja kupiłam chłopakowi gumę do ćwiczeń na: arena/pl/kategoria/tasmy-i-gumy-do-cwiczen-985 sporo trenuje, a teraz siłownie zamknięte, a tym można spokojnie trenować w domu.

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Prezent dla chłopaka

Post autor: charlotte » wt kwie 20, 2021 10:14 pm

Jeśli chcesz kupić buty dla chłopaka polecam ten sklep voltabut/com/pl/polbuty-ochronne-meskie Znajdziesz tam bardzo duzy wybór obuwia w atrakcyjnych cenach. Sama myślę o zamówieniu tam butów do pracy dla męża. Myślę, że się ucieszy.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości