Dietetyk - jaki?

Marzena21
Posty: 27
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 2:54 pm

Dietetyk - jaki?

Post autor: Marzena21 » śr lis 18, 2020 8:07 pm

Ostatnio szukałam informacji na ten wątek w sieci i znalazłam stronę - arturtopolski/pl/ , gdzie odszukałam to co chciałam znaleźć. Bardzo sporo ciekawych info można się nauczyć z tej strony. Gorąco polecam.

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Re: Dietetyk - jaki?

Post autor: daga » pn gru 14, 2020 4:44 pm

Moja pierwsza myśl - moja pani dietetyk, z którą współpracowałam już ponad rok. Niestety, efekty były, ale mizerne, dlatego przeszłam na własne odchudzanie i dietę, jaka mi pasuje. I w związku z tym czytam tutaj dietly/pl/blog/kategoria/przepisy, jak i na innych stronach, co mogę jeść i dlaczego. Mam nadzieję, że mi się to wszystko sprawdzi. Waga mi średnio leci, ale obwody schodzą.

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Dietetyk - jaki?

Post autor: charlotte » sob lis 27, 2021 9:23 pm

Ja dzisiaj odkryłam blog z najlepszymi przepisami ever i jestem nim zachwycona! Zapisuje sobie wszystkie przepisy, które mnie interesują i od jutra zaczynam wielkie gotowanie ;) Coś czuję, ze w końcu znalazłam motywację do schudnięcia.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Dietetyk - jaki?

Post autor: lusiek » pn sty 24, 2022 9:45 pm

Jak już znajdziesz dietetyka dla siebie, pomyśl o zakupie wagi, dzięki której będziesz mógł sprawdzać swoje sukcesy w odchudzaniu. Na stronie: leifheitsklep/pl/pl-pl/wagi-elektroniczne/5458 udało mi się znaleźć wagi elektroniczne w rozsądnych cenach. Z czystym sumieniem polecam.

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: Dietetyk - jaki?

Post autor: gwiazdeczka » wt lip 05, 2022 6:52 am

Ja też uważam, że kwestie żywieniowe najlepiej omawiać ze specjalistami. Nie ma co w ślepo stosować diety, bo można tylko sobie zaszkodzić. Tutaj warto na pewno wyróżnić centrum medyczne MediPsyche medipsyche/pl , gdzie spotkacie się z bardzo dobrymi dietetykami, którzy chętnie wam pomoga.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości