Prezent na święta

Awatar użytkownika
Marryss
Posty: 80
Rejestracja: pt lut 22, 2019 8:12 pm

Prezent na święta

Post autor: Marryss » sob lis 07, 2020 2:20 am

Czy ktoś z was zastanawia się już nad zakupem prezentu na święta? Szukacie sprawdzonych ofert? W takim razie mogę wam szczerze polecić ten sklep https://www.landtoys.pl/pl/c/Prezenty-na-swieta/406 . Sam skorzystałem z ich usług i muszę przyznać, że jestem mega zadowolony. Gorąco polecam!
Nie ma sensu udawać, że ciemność nic nie zmienia.

Darka
Posty: 415
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Prezent na święta

Post autor: Darka » pn lis 16, 2020 9:48 pm

Jeśli chodzi o prezent dla kobiety, to zawsze dobrze sprawdzi się jakiś ładny, wyjątkowy perfum ;) Co powiecie na jakiś zapach Bruno Banani, na przykład taki jak ten na stronie internetowej francuskieperfumy/pl/bruno-banani-magic-woman.html? Mi osobiście bardzo się on podoba ;)

czaszka
Posty: 112
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:00 pm

Re: Prezent na święta

Post autor: czaszka » wt lis 17, 2020 1:43 pm

Założę się, że większość z nas poszukuje jakiś prezentów na święta. A że jest to moment w którym zbliża się Black Friday to takie zakupy z pewnością będą bardziej konkretne niż zazwyczaj. Sama bardzo chętnie bym z takiego rozwiązania skorzystała lecz nie wiem co będzie w dobrych promocjach. I tak dowiedziałam się, że tutaj jego-styl/pl/Black-Friday-Szukamy-promocji-na-sprzet-i-akcesoria-dla-mezczyzn dowiem się wszystkiego na ten temat

Lenka
Posty: 88
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:14 pm

Re: Prezent na święta

Post autor: Lenka » czw lis 19, 2020 6:14 pm

Ja zastanawiałam się co moja córka będzie chciała pod choinkę ale na szczęście już napisała list do Mikołaja w którym poprosiła o Tusię :) Przyznam szczerze, że początkowo nie wiedziałam co to jest dopóki nie sprawdziłam w internecie. Tusia to maskotka - taniomania/pl/t/tusia . Jeżeli nie macie pomysłu na prezent dla dziecka to może to wam podsunie pomysł :)

Kobietaewka77
Posty: 23
Rejestracja: czw paź 29, 2020 4:07 pm

Re: Prezent na święta

Post autor: Kobietaewka77 » czw gru 03, 2020 5:06 pm

Jedno, z czym nie mam problemu to prezenty dla dzieci, dlatego że u mnie wszystkie są miłośnikami klocki lego i mogą mieć tego tysiące, a gdy dostana każdy kolejny zestaw skaczą z radości, jednym słowem prezent bez lego to nie prezent.

pyszka
Posty: 128
Rejestracja: śr lis 04, 2020 11:58 am

Re: Prezent na święta

Post autor: pyszka » pn gru 07, 2020 4:02 pm

NO teraz jest idealna pora na kupowanie prezentów. Zastanawiałam się co mogłabym kupić mojej mamie.Pomyślałam, ze szlafrok to byłby dobry pomysł. Nawet tutaj xoxoxo/pl/kategoria/szlafroki-damskie-2 , oglądałam się za fajnymi szlafrokami.

bajaderka
Posty: 32
Rejestracja: sob lis 14, 2020 12:59 pm

Re: Prezent na święta

Post autor: bajaderka » czw gru 10, 2020 7:03 pm

Postanowiłam,że w tym roku, sama dla siebie kupię prezent,przynajmniej będę miała pewność,że będzie to prezent trafiony,dopasowany do moich potrzeb i oczekiwań.Postawiłam na nową parę butów od tanex/com/pl/
Jest to polski producent obuwia dla kobiet.Oferuje obuwie solidnie wykonane,eleganckie,świetnie sprawdzające się zarówno na wielkich wyjściach jak i podczas codziennych obowiązków.

Zeta
Posty: 71
Rejestracja: czw lip 30, 2020 12:56 pm

Re: Prezent na święta

Post autor: Zeta » pt mar 05, 2021 9:08 am

Jeśli chodzi o prezenty na święta to staram się kupować takie bardziej praktyczne prezenty. I jak zwykle szukam czegoś w internecie bo jednak tam można znaleźć dużo bardzo fajnych pomysłów. I tak też między innymi znalazłam dyfuzor aromatyczny airpoint który bardzo mi się spodobał. Bo jednak fajnie jak w domu zapachnie czymś ładnym.

mopsik
Posty: 120
Rejestracja: czw paź 01, 2020 1:40 pm

Re: Prezent na święta

Post autor: mopsik » ndz mar 07, 2021 2:30 pm

Faceci uwielbiają sportowe samochody. Dlatego moim zdaniem świetnym pomysłem na prezent dla faceta może być przejażdżka takim autem. Rzuć okiem na ofertę dostępną na stronie devil-cars/pl/jazda/ford-mustang . Moim zdaniem będzie to świetny wybór.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Prezent na święta

Post autor: lusiek » pt mar 12, 2021 1:41 pm

Ja na święta mojej rodzinie jak prezenty robiłem to głównie alkohol kupiłem i karty prezentowe. Mojej siostrze tylko tutaj equishop/com/pl/23-kask-jezdziecki-kask-do-jazdy-konnej zamówiłem kask do jazdy konnej bo zaczęła od niedawna jeździć i bardzo jej się to spodobało. Fajnie że uprawia jakiś sport.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 4 gości