Meble dla dzieci

Lenka
Posty: 88
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:14 pm

Meble dla dzieci

Post autor: Lenka » czw paź 29, 2020 8:14 pm

Hej jakie mebelki według was muszą znaleźć się w pokoju niemowlaka? Szukam czegoś fajnego na ubranka i zastanawiam się nad zakupem takiej komody pinio/com/pl/oferta/dla-niemowlaka/komoda-dla-niemowlaka/ . Mają fajne, zróżnicowane oferty tylko nie wiem jaką wybrać.

soraja
Posty: 163
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:32 am

Re: Meble dla dzieci

Post autor: soraja » pt paź 30, 2020 10:50 am

Porządne łóżko w sypialni to podstawa. Znalezienie wygodnego matareca i porządnego łóżka czasami trwa dosyć długo, jednak mi w oko wpadły łóżka , które można znaleźć tu edinos/pl/lozka-i-materace . Podobają mi się te praktyczne szuflady na pościel.

bajaderka
Posty: 32
Rejestracja: sob lis 14, 2020 12:59 pm

Re: Meble dla dzieci

Post autor: bajaderka » sob lis 21, 2020 4:29 pm

Meble w pokoju dzieci są bardzo ważne,ale równie ważne są też dodatki,to w końcu one tworzą całość,sprawiają,że pokój będzie przytulny i nowoczesny.Fajnym dodatkiem,który może wisieć na ścianie, ale też stać oparty o półki jest ramka z e zdjęciami dziecka.Każdy z nas lubi robić zdjęcia,warto wybrać więc te najlepsze,najciekawsze,najbardziej zabawne i powiesić je na ścianie w pokoju dziecka.Ciekawy wybór ramek,w różnych rozmiarach można dostać w sklepie aluramy/pl

selena89
Posty: 144
Rejestracja: czw cze 04, 2020 8:13 pm

Re: Meble dla dzieci

Post autor: selena89 » czw gru 10, 2020 7:24 pm

Wiele dzieci zawsze marzy o łóżku piętrowym. Gdy skończyliśmy remont postanowiliśmy spełnić marzenia naszych synów i zamówiliśmy łóżko piętrowe na stronie martimeble/pl/16-lozka-pietrowe-dla-dzieci . Według mnie jest tam najlepsza oferta. Łóżko nie było tak drogie jak przypuszczałam. Poza tym ładnie się prezentuje w nowoczesnym pokoju i jest wygodne.

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: Meble dla dzieci

Post autor: gwiazdeczka » czw gru 10, 2020 11:45 pm

Ostatnio od znajomej dowiedziałam się, że fajne meble do pokoju dziecka można znaleźć tutaj pinio/com/pl/meble/lozko-domek-160x70/ . Ponoć ich meble są wykonane z litego drewna i pomalowane bezpieczną farbą, która nie zawiera żadnych szkodliwości.

Eryk996
Posty: 63
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:34 am

Re: Meble dla dzieci

Post autor: Eryk996 » śr gru 16, 2020 1:03 pm

Pokój dziecka warto urządzić praktyczne, wnętrze powinno być również dopasowane do potrzeb dziecka, nauki i zabawy, jednak wszystko zależy od wieku i zainteresowań :) Ja ostatnio do pokoju mojego syna kupiłem świetną meblościankę z biurkiem, dzięki temu ma swoje miejsce do przechowywania i nauki. Kupiłem meblościankę na sklepabcmeble/pl/543-mebloscianki-z-biurkiem. Polecam bardzo, duży wybór i darmowa dostawa na terenie całej Polski ;)

Awatar użytkownika
Axel44
Posty: 290
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:35 pm

Re: Meble dla dzieci

Post autor: Axel44 » ndz sty 03, 2021 4:21 pm

Poza meblami warto również zainwestować w dodatki do domu. Nie może przede wszystkim zabraknąć zieleni. A do tego potrzebne będą przecież donice. Jeżeli o tą kwestię chodzi to możecie tutaj https://www.sklep.cermax.com.pl/pl/10-d ... ceramiczne zrobić udane zakupy. Nie zapłacicie wiele, a efekt będzie na pewno super.
Nie ten jest mądry, kto wiele spraw umie, lecz kto złe od dobrego rozeznać rozumie.

czaszka
Posty: 112
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:00 pm

Re: Meble dla dzieci

Post autor: czaszka » śr sty 13, 2021 9:50 am

Hejka. Skoro mowa o meblach dla dzieci to ja jestem zdania, że nie zawsze opłaca się takie meble kupować. Bo mimo wszystko są to meble dość drogie i nie zawsze dopasowane do naszych wymagań. Także ja tam wolę sama skompletować takie meble. Chociażby taka komoda jest bardzo ważnym meblem nie tylko w pokoju dziecięcym. A że widziałam tutaj taniomania/pl/t/tanie-komody kilka bardzo ciekawych komód to z pewnością stąd zamówię.

Awatar użytkownika
Marryss
Posty: 80
Rejestracja: pt lut 22, 2019 8:12 pm

Re: Meble dla dzieci

Post autor: Marryss » czw sty 14, 2021 11:05 am

Świetny i szeroki asortyment mają na https://www.edinos.pl/meble-dla-dzieci Bez trudu da radę coś tam dla siebie wybrać :)
Nie ma sensu udawać, że ciemność nic nie zmienia.

GrzegorzH5
Posty: 63
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:34 am

Re: Meble dla dzieci

Post autor: GrzegorzH5 » czw sty 28, 2021 8:11 pm

Myślę, że oprócz mebli warto pomyśleć też nad odpowiednimi akcesoriami i dekoracjami, może taka tablica tablice-magnetyczne/com/tablice-szkolne.html? :) Idealna dla dziecka, który się uczy i jest w wieku szkolnym.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości