Meble dla dzieci

olanos
Posty: 79
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:31 pm

Re: Meble dla dzieci

Post autor: olanos » pn lut 08, 2021 9:17 am

Myślę, że super w pokoju dziecka sprawdzi się nowoczesna komoda, może taka sklepabcmeble/pl/13810-wesker-kom2d2s-komoda-150-cm-dwudrzwiowa-z-szufladami.html? :) Idealna na przechowywanie potrzebnych rzeczy, ubrań czy różnych książek :)

lilko
Posty: 66
Rejestracja: wt sty 26, 2021 8:11 am

Re: Meble dla dzieci

Post autor: lilko » wt mar 23, 2021 8:04 am

Typowo dziecięce szafki możesz też znaleźć na stronie: arena/pl/kategoria/szafy-i-szafki-dla-dzieci-szafy-dzieciece-8241 Ogólnie na Arena/pl w kategoriach z meblami jest bardzo duży wybór.

fuyu
Posty: 62
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:39 am

Re: Meble dla dzieci

Post autor: fuyu » wt mar 30, 2021 4:10 pm

Bardzo duży wybór ciekawych dodatków do pokoju dzieci znajdziecie też w sklepie Magod, ja się zastanawiam na tymi krzesłami magod/pl/pol_m_Dom_Krzesla-fotele-stolki_Krzesla-dzieciece-351.html. Bardzo szeroki asortyment, rozsądne ceny a na dodatek sporo promocji. Na plus profesjonalna obsługa i szybka realizacja zamówień.

xena07
Posty: 71
Rejestracja: czw paź 29, 2020 7:05 pm

Re: Meble dla dzieci

Post autor: xena07 » czw maja 13, 2021 6:18 pm

Niedawno skończyłam remontować pokój moich synów, ale największy problem sprawił mi dobór dodatków. Chciałam, żeby pokój był funkcjonalny, a przy okazji chłopcy zyskali przestrzeń do zabawy i ruchu. Kupiłam ściankę wspinaczkową, którą zamówiłam na stronie mebleimaterace/pl/p/modulowa-scianka-wspinaczkowa/ . To był strzał w dziesiątkę. Dzieci mają dawkę aktywności i każdą chwilę spędzają na niej. Polecam ich.

marcysiaz
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:30 pm

Re: Meble dla dzieci

Post autor: marcysiaz » pn maja 31, 2021 7:42 pm

Do pokoju dziecka, zwłaszcza ucznia, super sprawdzi się tablica. Na tablice-magnetyczne/com/tablice-szkolne-czarne.html znajdziecie duży wybór rozmiarów tablic w wielu wariantach. Dziecko będzie mogło swobodnie uczyć się, czy rozwiązywać zadania oraz rysować.

teofilia
Posty: 28
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:59 pm

Re: Meble dla dzieci

Post autor: teofilia » czw cze 17, 2021 9:57 am

Dla dzieci, które niedługo przyjdą na świat my rodzice musimy zakupić odpowiednie meble oraz wszystko dostosować do potrzeb dziecka. rodzickontradziecko/pl/dom/czego-nie-moze-zabraknac-w-pokoju-niemowlaka/ na tej stronie znajdziecie wszystko co będzie potrzebne do pokoju waszego maluszka.

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Meble dla dzieci

Post autor: kasiunia » czw gru 02, 2021 6:32 am

No tak, urządzenie pokoju dla dzieci to nie lada wyzwanie. Dzieci są dość wybredne i ciężko jest je zadowolić. Najlepiej dać im samym spróbować poszukać jakieś meble .Jak podejść do tematu? Zapraszam do lektury tego bloga - pomysldom/pl/pokoj-dziecka/maly-pokoj-dla-dwojki-dzieci-jak-go-urzadzic/ - nawet w małym pokoju jesteśmy w stanie zrobić cudowne miejsce do funkcjonowania, i nauki naszych pociech. Najważniejszy jest dobry pomysł.

Eryk996
Posty: 63
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:34 am

Re: Meble dla dzieci

Post autor: Eryk996 » pt gru 03, 2021 11:20 am

Meble do pokoju dziecięcego można ożywić w bardzo łatwy sposób kupując wyjątkowe gałki ekorex/pl/uchwyty-galki-do-mebli-dzieciecych. Mają mnóstwo wzorów, od autek po jednorożce. Myślę, że taki ciekawy dodatek sprawi, że pokój będzie bardziej przytulny i bardzo spodoba się dziecku.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Meble dla dzieci

Post autor: lusiek » pn sty 10, 2022 10:31 pm

W meblach dziecięcych najczęściej dochodzi do przemeblowań, aby jak dać dziecku jak najwięcej przestrzeni. Często też zabawki wpadają pod meble, albo za nie, dlatego myślę, że super rozwiązaniem będzie zainwestowanie w kółka. Na stronie: habi/com/pl/ takie kółka do mebli są w super cenach.

susska
Posty: 66
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:41 am

Re: Meble dla dzieci

Post autor: susska » śr sty 26, 2022 12:07 pm

wow, nie sądziłam nawet, ze tych sklepów z meblami dla dzieci jest tak wiele :) ja uważam, ze urządzając pokój dziecka warto przede wszystkim zadbać o to, by taki pokój był dla malucha bezpieczny i funkcjonalny ( podział na stre4fy nauki, zabawy czy odpoczynku to świetna idea). Jeśli nie macie pomysłu to wart6o poczytać artykuły na blogu modny-pokojdziecka/pl/. Sama regularnie tu zaglądam gdy tylko chcę coś zmienić :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 3 gości