Jak znaleźć pracę?

Awatar użytkownika
Laueo75
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 16, 2019 8:12 pm

Re: Jak znaleźć pracę?

Post autor: Laueo75 » śr mar 31, 2021 11:19 am

Różnego rodzaju agencje pośrednictwa pracy są naprawdę dobrym wyjściem. Spójrz sobie choćby na ofertę PrismaWorx.
Człowiek bez duszy nie potrzebuje miłości, a jednocześnie może okazać się przydatny.

selena89
Posty: 144
Rejestracja: czw cze 04, 2020 8:13 pm

Re: Jak znaleźć pracę?

Post autor: selena89 » pt maja 07, 2021 7:09 pm

Najlepiej ogłoszeń szukać w internecie, tam jest wiele interesujących ofert. Mi ostatnio w oczy wpadło ogłoszenie dla opiekuna wynajmu samochodów. Jest też dla osób z Bielska-Białej beep.rent/job-offer/bielsko-biala/ . Nie trzeba posiadać doświadczenia, bo oferują kurs przygotowawczy. Praca nie jest trudna, trzeba tylko rozliczać się z klientami i odbierać od nich auta.

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: Jak znaleźć pracę?

Post autor: gwiazdeczka » pt cze 25, 2021 5:59 pm

A ja tak szukam czegoś bardziej dla siebie, bo mój mąż ma fajną pracę. A ja teraz wiecie... Na macierzyństwie to przyda się coś dodatkowego i lekkiego... Myślę nad pracą w formie konsultantki, bo czytałam tutaj dochodmarzen/pl/dlaczego-zostac-konsultantka/ że dobrze można zarobić o ile człowiek się zaangażuje w to zajęcie. A wy co sądzicie na ten temat?

fuyu
Posty: 62
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:39 am

Re: Jak znaleźć pracę?

Post autor: fuyu » śr paź 13, 2021 2:25 pm

Pomyślcie o pracy zdalnej, w domu :) serio ja rzuciłam korporację jakiś rok temu i od tego czasu pracuje na własny rachunek - nie narzekam :) Wiadomo, że warto pomyśleć w takiej sytuacji o szybkim i stabilnym internecie ja w Białymstoku korzystam z Elpos i jestem zadowolona, mam światłowód :)

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Jak znaleźć pracę?

Post autor: charlotte » sob paź 23, 2021 6:25 pm

Od siebie mogę polecić pracę w Promedica24 - promedica24/com/pl/ jako opiekunka osób starszych. Pracuję w tej firmie już długi czas i wszystko jest ok. Płacą na czas, pieniądze nie są małe, jest umowa i ubezpieczenie. Jeśli nie znasz niemieckiego to nie problem. Zorganizują dla ciebie kurs raz dwa - tak było w moim przypadku :)

xena07
Posty: 71
Rejestracja: czw paź 29, 2020 7:05 pm

Re: Jak znaleźć pracę?

Post autor: xena07 » śr lis 10, 2021 6:59 pm

W internecie nie brakuje atrakcyjnych ofert pracy. Widziałam, że agencja marketingowa Funkymedia potrzebuje copywritera mocnemedia/pl/ogloszenia-praca-f13/copywriter-poszukiwany-funkymedia-lodz-t1506.html . Praca jest dla osób pomysłowych, które nie boją się wyzwań. Jeśli znacie świetnie język polski, to spróbujcie. Ogłoszenie jest ciekawe, więc warto aplikować.

marcysiaz
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:30 pm

Re: Jak znaleźć pracę?

Post autor: marcysiaz » pt gru 03, 2021 12:57 pm

A czy ktoś z Was szuka pracy za granicą we Francji? Jeśli tak to koniecznie zapoznajcie się z artykułem profi-lingua/pl/blog/rozmowa-kwalifikacyjna-po-francusku-najpopularniejsze-pytania-i-odpowiedzi, gdzie dowiecie się najważniejszych informacji o rozmowie kwalifikacyjnej po francusku.

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: Jak znaleźć pracę?

Post autor: gwiazdeczka » sob sty 22, 2022 7:18 pm

Najlepiej po portalach ogłoszeniowych sprawdzać i w sumie tyle. Znajomi często też oferują różne możliwości zarobku. Ja ostatnio dowiedziałam się, że warto ogólnie dołączyć do klubu avon. Bo działając jako konsultantka avon się zarabia i zyskuje nawet super rabaty. Także warto nad tym pomyśleć.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Jak znaleźć pracę?

Post autor: lusiek » ndz lut 20, 2022 1:35 pm

Cieszę się, ze trafiłam na ten temat. Mnie również interesują pity za 2021. Bardzo przydatne informacje znalazłam tutaj epoznan/pl/news-news-103773 to poradnik, który poleciła mi znajoma. Bardzo solidnie zebrane informacje, które mogą przydać się tak naprawdę każdemu.

Eryk996
Posty: 63
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:34 am

Re: Jak znaleźć pracę?

Post autor: Eryk996 » wt wrz 27, 2022 9:55 am

Ja korzystałem zawsze ze stron gdzie są różne ogłoszenia o pracę, ostatnim razem z pracawue/pl bo sie do wyjazdu za granicę przymierzałem. No i znalazłem pracę, podanie złożyłem pracuję i jestem zadowolony. A ofert mają dużo jest w czym wybierać bit.ly/pracawue_oferty

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 8 gości