Jak znaleźć pracę?

Skarpeta
Posty: 19
Rejestracja: czw paź 08, 2020 2:33 pm

Jak znaleźć pracę?

Post autor: Skarpeta » wt paź 13, 2020 12:57 pm

W jaki sposób szukacie pracy? Korzystaliście z portali pośredniczących, coś jak pracuj pl? Bardziej mnie interesuje, czy ktokolwiek zaprosił Was na rozmowę stamtąd? Najsensowniejsze wydaje się wysyłanie przez zakładkę kariera na stronie danego pracodawcy jak tu kuracjusz.biz/. Jakie są Wasze doświadczenia?

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Jak znaleźć pracę?

Post autor: Darka » sob paź 17, 2020 2:56 pm

A co powiecie na wyjazd do pracy za granicę, na przykład do Francji? Ostatnio widziałam na stronie internetowej polandworkforce/com/francja-praca-dla-par/, że Agencja Pracy Tymczasowej Poland Workforce organizuje nawet takie wyjazdy dla par. Wydaje mi się, że to całkiem fajny pomysł ;) A Wy jak uważacie?

kamilka45
Posty: 25
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:54 pm

Re: Jak znaleźć pracę?

Post autor: kamilka45 » wt gru 15, 2020 5:48 pm

Wiele osób u nas z zagranicy szuka zatrudnienia np. z Ukrainy ale często pracodawca nie wie jak zatrudnić ukraińca i ma ciężko ogarnąć temat i nie zostaje wtedy zatrudniony i traci możliwość zarobku , a więc warto zaznajomić się tematem i samemu też wiedzieć jak to wygląda.

tadeuszhinc
Posty: 103
Rejestracja: wt paź 13, 2020 11:12 pm

Re: Jak znaleźć pracę?

Post autor: tadeuszhinc » ndz gru 27, 2020 8:19 pm

Przede wszystkim należy się odpowiednio przygotować już podczas tworzenia swojego cv, listu motywacyjnego bądź portfolio. Często już na tym etapie popełniane są błędy, które utrudniają znalezienie fajnej pracy. błędy podczas szukania pracy to bardzo często spotykany problem, dlatego warto odpowiednio się dokształcić w tym temacie, aby samemu unikać takich błędów i zdobyć dużo cennej wiedzy.

xena07
Posty: 71
Rejestracja: czw paź 29, 2020 7:05 pm

Re: Jak znaleźć pracę?

Post autor: xena07 » wt sty 05, 2021 3:52 pm

Pomysł w portalami jest dobry. Można tam znaleźć bardzo ciekawe ogłoszenia o pracę. Wystarczy trochę poszukać i uzbroić się w cierpliwość. Teraz większość pracodawców szuka pracowników w sieci. I właśnie na takich portalach wystawiają swoje ogłoszenia.

bognaa
Posty: 18
Rejestracja: pt lut 19, 2021 11:54 pm

Re: Jak znaleźć pracę?

Post autor: bognaa » czw lut 25, 2021 9:34 am

Jakiś czas temu rozglądałam się za pracą za granicą i trafiłam na coś takiego seniorenpflege-24h.de/pl/. Czy ktoś z Was ma może doświadczenie w takiej pracy lub zna kogoś kto pracuje w takim charakterze? Chciałabym się czegoś dowiedzieć, że tak powiem z pierwszej ręki?

teofilia
Posty: 28
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:59 pm

Re: Jak znaleźć pracę?

Post autor: teofilia » ndz lut 28, 2021 2:40 pm

Mój mąż nie mógł tutaj znaleźć w swoim zawodzie pracy, zdecydował się na wyjazd za granicę, jest w Anglii od pół roku chcę mu wysłać paczkę czytałam na temat kurierów i wysyłek rudaslaska/com/pl/is,emigracja-zarobkowa---rozlaka-z-bliskimi,270925,1386432.html ale która firma kurierska szybko dostarcza paczki z PL do Anglii ?

mirabela
Posty: 18
Rejestracja: wt paź 27, 2020 6:59 pm

Re: Jak znaleźć pracę?

Post autor: mirabela » śr mar 10, 2021 7:24 pm

Pracę nie jest teraz wcale tak trudno znaleźć, ponieważ istnieje wiele biur zatrudnienia, z których ofert warto korzystać. Ja jako pracodawca mam kontakt z Profit Group i przyznam, że chętnie zatrudniam obcokrajowców. Jest wiele osób z Mołdawii, Ukrainy czy Białorusi, którym bardzo zależy nawet na prostych fizycznych pracach. Agencja pośrednicząca doskonale ich rekrutuje.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Jak znaleźć pracę?

Post autor: lusiek » pt mar 12, 2021 3:44 pm

Mi udało się pracę znaleźć dobrą dopiero za granicą w Niemczech. Miałem tylko problem bo nie wiedziałem jak wygląda rozliczenie podatku z Niemiec w Polsce ale na szczęście znajomy mi podpowiedział żebym do tego wynajął firmę która to wykonuje.

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: Jak znaleźć pracę?

Post autor: gwiazdeczka » śr mar 24, 2021 12:02 am

A ja przykładowo jakiś czas temu poszłam we własnym kierunku, otwarłam swoją firmę... Właśnie teraz będę nawet ją usprawniać, bo znalazłam już innowacyjne oprogramowanie typu netsuite. Dzięki niemu można nawet o połowę zminimalizować sobie koszty związane z działem IT i wiele procesów usprawnić.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości