Modne ubrania

delikatna
Posty: 12
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 5:20 pm

Re: Modne ubrania

Post autor: delikatna » sob gru 26, 2020 6:36 pm

Do modnych ubrań warto dobrać eleganckie dodatki. Np takie okulary przeciwsłoneczne tu eyewear24.net/product-pol-30376-Okulary-Przeciwsloneczne-Burberry-Be-3096-126287.html Okulary dobrej marki, bardzo modny kształt oprawek kocie oko. Moim zdaniem będą eleganckim dodatkiem do ładnych damskich ubrań.

magiczna
Posty: 130
Rejestracja: czw sty 21, 2021 2:22 pm

Re: Modne ubrania

Post autor: magiczna » czw lut 18, 2021 11:40 am

Spojrzenie na mogę zawsze jest różne, bo my wszyscy jesteśmy aż nadto odmienni, a to już całkiem nie każdego interesuje. Osobiście powiem wam, że kocham modę i stylizacje, jakie można z takimi vitkac/com/pl/projektant/philipp-plein ciuszkami zrobić. Na razie mnie nie stać, żeby je kupować, ale kto wie, co będzie kiedyś. Na pewno będę do tego aspirować.

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Re: Modne ubrania

Post autor: daga » pt lut 19, 2021 12:18 pm

Każdy ma prawo nosić to, co chce. Mi samej szkoda byłoby na przykład nosić ciuszek za 2000 złotych. Tym bardziej że niewiele więcej moja mama zarabia. I to mi nie pasuje. Sama z kolei wolę takie pakuten/pl/158-swetry-z-golfem sklepy. Też mam tu udane stylizacje, a nie czuję się jakoś tam źle, kupując tu. Ceny są naprawdę w porządku.

pyszka
Posty: 128
Rejestracja: śr lis 04, 2020 11:58 am

Re: Modne ubrania

Post autor: pyszka » sob lut 27, 2021 4:03 pm

Chciałabym podnie wyglądać dlatego też staram się śledzić aktualne trendy i wiedzieć co jest modne. Przydaje się do tego taki poradnik mybaze/com/pl/mezczyzna/poradnik/jak-wybrac-kurtke-skorzana/ , bo dzięki temu dużo łatwiej jest być rozeznanym w tym co jest modne.

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: Modne ubrania

Post autor: gwiazdeczka » wt mar 23, 2021 10:03 pm

Teraz mamy multum najróżniejszych sklepów z modą. Wszystko w sumie zależy co szukacie i w jakim też rozmiarze. Ja na szczęście fajne ubrania ostatnio tutaj adelljeans/com/collections/granatowe-ciemne-jeansy-damskie-plus-size znalazłam... Chociażby zachwyciły mnie ciemne spodnie plus size i na pewno sobie je kupię.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Modne ubrania

Post autor: lusiek » wt sie 10, 2021 2:34 pm

Modne ubrania najlepiej jest zamawiać przez internet bo to tam macie często przeceny duże no i wybór jest też fajny. Tutaj plnylala/pl/pol_m_Dodatki_Maseczki-708.html macie ofertę jednej ze znanych marek na dodatki do ubrań, zobaczcie bo warto od nich zamawiać.

soraja
Posty: 163
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:32 am

Re: Modne ubrania

Post autor: soraja » śr sty 19, 2022 3:12 pm

Wszystko zależy też od tego, jaką odzież macie na myśli. Ja przyznam, że najbardziej lubię nosić odzież sportową. Dlatego śmiało polecam Wam świetnie wyposażony sklep internetowy Desportivo: desportivo/pl/pl/c/Buty-Damskie/102 . Znajdziecie tam całe mnóstwo tego typu markowych ubrań i dodatków.

Awatar użytkownika
Laueo75
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 16, 2019 8:12 pm

Re: Modne ubrania

Post autor: Laueo75 » ndz sty 23, 2022 11:51 pm

Ostatnio zamówiłam do mojego sklepu odzieżowego kilka rodzajów bardzo modnych, damskich bluz - kupiłam je z hurtowni https://www.e-hurtowo.eu/bluza-damska-c-36_129.html. Strona oferuje bardzo duży wybór produktów w niskich cenach, dlatego naprawdę warto robić tutaj większe zamówienia.
Człowiek bez duszy nie potrzebuje miłości, a jednocześnie może okazać się przydatny.

mopsik
Posty: 120
Rejestracja: czw paź 01, 2020 1:40 pm

Re: Modne ubrania

Post autor: mopsik » pn sty 24, 2022 12:22 pm

Myślę, że całkiem modne i wygodne są spodnie materiałowe męskie: youneedit/pl/pol_m_ON_ODZIEZ_SPODNIE-MATERIALOWE-1302.html . Takie spodnie przydadzą się na różne okazje. Sądzę, że spodobają się także i Wam.

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Modne ubrania

Post autor: kasiunia » sob lut 05, 2022 3:13 pm

Powiem tak, któż nie lubi modnych ubrań, to normalne że chcemy ubierać się modnie. Tak samo do tematu podchodzą nasze dzieci a szczególnie córki. Moja w tej kwestii wcale nie jest wyjątkiem. Taki T-shirt - dstreet/pl/product-pol-29474-T-shirt-damski-SNOOPY-LOVE-bialy-RY1503.html , tro idealny zakup na nadchodzące wakacje. Tak , tak wiem ,że jeszcze sporo czasu ale zobaczycie jak czas szybko płynie, już niebawem będziemy musieli decydować , gdzie i czy pojedziemy na wakacje. Lepiej się zatem wcześniej przygotować.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości