Zdrowa żywność

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: lusiek » czw wrz 23, 2021 10:58 pm

Najważniejsze jest to, aby wybierać produkty z górnej półki, które mają dobry skład i są pewnego pochodzenia. Nawet wybór przypraw nie powinien być przypadkowy. Najlepiej zdecydować się na przyprawy ekologiczne ze sklepu: fitorsweet/pl/pl/c/Ziola-i-przyprawy/31 . Te są naprawdę warte uwagi.

czaszka
Posty: 112
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:00 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: czaszka » śr wrz 29, 2021 6:28 am

W sumie to może i warto jest przejść na takie zdrowsze jedzenie. Dlatego też będę starała się zwracać uwagę na to co kupuję i gdzie kupuję. Ale jak na razie to chciałabym zainwestować w dobrą pakowarka próżniowa bo jednak sporo jedzenia u nas zostaje a szkoda wyrzucać. A tak taka pakowarka idealnie do tego nada się.

Linda
Posty: 46
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:28 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: Linda » czw paź 21, 2021 2:30 pm

Zdrowa żywność jest teraz na topie i pewnie wiele osób jest zainteresowana tym tematem. Jest taka Restauracja u Wieniawy, w której można skosztować staropolskich oficerskich dań. Są pożywne i bardzo smaczne. Można poczuć klimat dawnych czasów i miło spędzić chwile.

pyszka
Posty: 128
Rejestracja: śr lis 04, 2020 11:58 am

Re: Zdrowa żywność

Post autor: pyszka » pt paź 22, 2021 8:55 pm

Warto, nie wyobrażam sobie przy moim trybie pracy planować codzienne menu i liczyć kalorie. Zamówiłam sobie dietę od Nice To Fit You i jestem zaskoczona, jakie mają dobre jedzenie, a już jestem pod tym względem wymagająca ;)

tadeuszhinc
Posty: 103
Rejestracja: wt paź 13, 2020 11:12 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: tadeuszhinc » czw sty 20, 2022 6:37 pm

Myślę, że zdrowa żywność to podstawa, dzięki temu mamy więcej sił, a nasze narządy lepiej pracują. Zajrzyjcie na sosta/pl aby poznać produkty do smażenia i ulepszania smaku sałatek. Proponują oni pełnowartościowe produkty, które nie posiadają konserwantów, ani ulepszaczy smaku. Bazą musztard są zaledwie trzy składniki gorczyca, miód i ocet jabłkowy, który samodzielnie produkują. Będziecie zadowoleni z cen i jakości.

xena07
Posty: 71
Rejestracja: czw paź 29, 2020 7:05 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: xena07 » wt lut 08, 2022 7:56 pm

Teraz bez problemu kupicie zdrową żywność i ekologiczne soki owocowe. Takie jak sok z aronii BIO premium (NFC) Korab Garden. Nie zawierają one konserwantów i produkowane są tylko z owoców. Mają własne ekologiczne uprawy, a jakość potwierdzają certyfikaty. Aronia jest tłoczona na zimno, więc zachowuje wszystkie swoje właściwości. Szczegóły tutaj korabgarden/pl/pl/produkty/sok-z-aronii-bio-premium-nfc .

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: charlotte » śr cze 29, 2022 8:53 pm

Pijecie aloes? Ja trafiłam dzisiaj na aloes herbalife i zastanawiam się nad zamówieniem go. Zmieniam powoli swoje nawyki zywieniowe, cwiczę i pomyślałam, że zamówię aloes, odżywkę białkową i kosmetyki z Herbalife.Mają super ofertę.

Cripper
Posty: 105
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:01 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: Cripper » czw lip 28, 2022 2:23 pm

Nie ma co ukrywać, że trzeba zwracać uwagę na to, co się kupuje do jedzenia, bo nie wszystkie produkty są wysokiej jakości. Ja zawsze czytam etykietę i sprawdzam, czy nie ma żadnych sztucznych dodatków. Ostatnio trafiłem na pyszne ogórki kiszone ekologiczne od polskiego producenta. Ogórki były naprawdę smaczne i chrupiące. Trudno takie nieraz kupić, a te były naprawdę idealne!

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: gwiazdeczka » ndz paź 02, 2022 9:43 am

Natomiast tutaj miod-dobry/pl/Miody-Polskie/60 możecie się też rozglądnąć , ponieważ tam znajdziecie pszczele produkty i najróżniejszego rodzaju miody. Także jak szukacie czegoś naturalnego, zdrowego w tym kierunku, to jest tam z czego wybierać.

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: kasiunia » ndz paź 23, 2022 6:54 pm

Gdzie znaleźć zdrową żywność? - szukajcie a z pewnością znajdziecie. Jeśli jednak będzie wam trudno znaleźć sklep ze zdrową żywnością to zapraszam was do sklepu, z którego i my korzystamy - biokredensik/pl/ .Biokredensik, bo sklep ten się nazywa już niejednokrotnie dostarczył nam dobrych i zdrowych produktów do przyrządzenia smacznych dań.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości