co czytacie

delikatna
Posty: 12
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 5:20 pm

co czytacie

Post autor: delikatna » śr wrz 23, 2020 5:23 pm

Jakie książki najchętniej czytacie? Możecie podawać ciekawe tytuły?

niemowa
Posty: 33
Rejestracja: ndz wrz 13, 2020 9:55 am

Re: co czytacie

Post autor: niemowa » czw wrz 24, 2020 6:30 am

Bardzo lubię książki fantasy. Ostatnie moje odkrycie to ta książka tu taniaksiazka/pl/szklany-tron-tom-1-sarah-j-maas-p-363259.html To mroczny cykl o tym samym tytule. Ciekawostką jest to, że autorka napisała ją gdy skończyła tylko 16 lat. Jeśli lubicie ksiązki fantasy, to to lektura dla was.

Linda
Posty: 46
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:28 pm

Re: co czytacie

Post autor: Linda » wt paź 20, 2020 1:17 pm

Wszystko zależy od tego, jaki mam nastrój. Począwszy od książek mrocznych i kryminałów po lżejsze romanse. Ostatnio chodzi mi po głowie, aby zamówić jakieś książki Katarzyny Michalak magazyn.ceneo/pl/artykuly/katarzyna-michalak-ksiazki . Moja mama się w nich zaczytuje i zachęca mnie również do ich lektury. Chyba faktycznie powinnam sobie jakąś wybrać.

Marzena21
Posty: 27
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 2:54 pm

Re: co czytacie

Post autor: Marzena21 » czw paź 29, 2020 12:34 pm

Ja czytam tak naprawdę wszystko co mi tylko wpadnie do rąk. Niedawno obchodziłam urodziny więc moi wszyscy goście wręczyli mi prawie same książki. Ale byłam szczęśliwa, jak dziecko. Jedna książka szczególnie przypadła mi do gustu więc się dzielę z Wami - matfel/pl/product-pol-985387-Dublerka-Paris-B-A-Hannah-Sophie-Clare-Mackintosh-Holly-Brown.html . Jest świetna.

tadeuszhinc
Posty: 103
Rejestracja: wt paź 13, 2020 11:12 pm

Re: co czytacie

Post autor: tadeuszhinc » pt sty 08, 2021 1:05 pm

Oprócz książek fajnie sobie poczytać coś innego np. blogi. Dużo kobiet lubi dokształcać się i inspirować na takich stronach. Dużą ilość, różnorodnej wiedzy można znaleźć na stronie okiemkobiety/pl/ . Blog ten cieszy się sporym zainteresowaniem wśród kobiet w różnym wieku, a tematyka jest naprawdę zróżnicowana. Można się dowiedzieć np. na temat zalet pracy z możliwością elastycznych godzin.

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Re: co czytacie

Post autor: daga » wt sty 19, 2021 7:20 am

Ja właśnie muszę sprawdzić co czytać , bo nie mam już niczego ciekawego w domu. Ogólnie mam całą szafkę na takie właśnie książki i cała jest zapełniona (tak serio to szafa ;p) , ale i tak już wszystko znam. Dlatego muszę sprawdzić jakieś nowości są i co mogę sobie kupić. Bo wierzę, że to mnie wzbogaci i że się dokształcę.

oczka
Posty: 65
Rejestracja: czw sty 30, 2020 7:09 pm

Re: co czytacie

Post autor: oczka » pn mar 22, 2021 11:11 pm

Na tej stronie ibuk/pl/ znajduje się wypożyczalnia ebooków. Myślę, że warto z niej skorzystać. Jest tam wiele ciekawych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb oraz możliwości finansowych. Jeśli szukacie czegoś specjalnego i nie chcecie przepłacać, to myślę, że warto się tam rozejrzeć. Każdy znajdzie tam coś dla siebie.

elza
Posty: 6
Rejestracja: sob lis 14, 2020 11:18 pm

Re: co czytacie

Post autor: elza » wt mar 23, 2021 11:47 pm

Jeśli interesują was profesjonalne książki medyczne, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj pzwl/pl/ . Macie tam bowiem namiar na księgarnię, która ma ogromny wybór, jeśli chodzi o tego typu pozycje. Nie da się ukryć, że można się tam kompleksowo zaopatrzyć. Jest to ciekawe miejsce dla profesjonalistów oraz osób interesujących się medycyną.

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: co czytacie

Post autor: charlotte » śr kwie 21, 2021 7:47 am

Ja najczęściej zaglądam na niezalezna/pl i czytam wiadomości. Bardzo lubię wiedzieć co dzieje się na świecie a ten portal informacyjny jest najbardziej rzetelny. Poza tym wieczorami czytam książki o psychologii, bardzo mnie ten temat wciągnął.

Darka
Posty: 415
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: co czytacie

Post autor: Darka » ndz kwie 25, 2021 10:15 am

Ja zazwyczaj inspiracji na temat tego, co czytać, szukam sobie w internecie. W sieci można znaleźć najróżniejsze rankingi różnych kategorii książek :) Dostępnych jest również mnóstwo recenzji, dzięki którym mogę sprawdzić, jakie książki podobają się innym, a jakie nie ;) Ogólnie raz na kilka tygodni zamawiam sobie zawsze jakąś nową książkę, czasami też wypożyczam z biblioteki ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 4 gości