Zaproszenia

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Zaproszenia

Post autor: Darka » sob sie 29, 2020 8:38 pm

Witajcie, gdzie zazwyczaj kupujecie na różne okazje zaproszenie? Urodziny, ślub, komunia itp? Macie jakieś sprawdzone sklepy, w których robicie takie zakupy?

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Zaproszenia

Post autor: charlotte » wt wrz 29, 2020 8:23 pm

Ja zaproszenia robię sama :) A masz już wybrany prezent urodzinowy? Ja właśnie trafiłam na ten artykuł magazyn.ceneo/pl/artykuly/ranking-zestawow-lego i chyba zamówię dla synka zestaw lego na urodziny. Motywem przewodnim imprezy ma być lego, więc na pewno ucieszy się z nowych klockow.

teofilia
Posty: 28
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:59 pm

Re: Zaproszenia

Post autor: teofilia » wt paź 13, 2020 9:33 am

Zbliżają się trzydzieste urodziny mojego chłopaka, z tej okazji chciałabym wyprawić mu przyjęcie niespodziankę, czy jest to możliwe w restauracji Bubbles w Warszawie? Słyszałam, że mają tam duży wybór szampanów, jak i win z całego świata. Polecacie tę restaurację? Organizował tam ktoś przyjęcie tego typu?

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Re: Zaproszenia

Post autor: daga » sob paź 31, 2020 11:10 pm

W zaproszeniach to ja się wcale nie znam. Mój brat ze szwagierką zawsze coś sami robią, ale na wesele to chyba nie wypada, co mówicie? Co prawda my jeszcze mamy do tego sporo czasu, ale na pewno będziemy planować. I zależy mi na tym, czy możecie mi na przykład powiedzieć, czy sesja narzeczeńska to też fajny pomysł?

czaszka
Posty: 112
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:00 pm

Re: Zaproszenia

Post autor: czaszka » śr sty 20, 2021 2:57 pm

Witajcie. Skoro mowa o zaproszeniach to ja chciałabym znaleźć zaproszenia ślubne. Ale nie chodzi mi o jakieś tam wystawne lecz takie bardziej proste. Niestety tam gdzie byliśmy takich zaproszeń nie mieli. To też teraz pozostaje nam szukanie w internecie. Ale nie wiem gdzie dokładnie można takich szukać i tak dowiedziałam się, że warto abym sprawdź tutaj bo mają tam takie zwykłe proste zaproszenia. A o takie mi chodzi.

lilko
Posty: 66
Rejestracja: wt sty 26, 2021 8:11 am

Re: Zaproszenia

Post autor: lilko » sob wrz 18, 2021 9:08 am

Zaproszenia na Chrzest czy Pierwszą Komunię dziecka możesz kupić na stronie, na które zamawiałam ostatnio Biblie na prezent: swietywojciech/pl/Ksiazki/Pismo-Swiete/Biblia

magiczna
Posty: 130
Rejestracja: czw sty 21, 2021 2:22 pm

Re: Zaproszenia

Post autor: magiczna » pt sty 07, 2022 7:39 am

Zaproszenia to i mnie się przydadzą. Mamy do zorganizowania przyjęcie i to nie byle jakie, ale chrzciny naszego dziecka. I wydaje mi się to oczywistym, że ogólnie będziemy się nad tym mocno zastanawiać, bo to pierwsza wspólna uroczystość i chcielibyśmy, żeby była magiczna. Na pewno taki palacbogaczow/pl/chrzciny/ pałac będziemy rozważać, jeśli chodzi o organizację.

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Zaproszenia

Post autor: kasiunia » pn sie 08, 2022 5:51 am

Organizację wesela najczęściej rozpoczynamy właśnie od wyboru sali weselnej a później , by sprecyzować liczbę gości weselnych rozsyłamy zaproszenia ślubne z prośbą o potwierdzenie przybycia. Dzięki temu mamy dokładne rozeznanie , ilu gości zaszczyci nas swoją obecnością. Gości tych dość często raczymy drobnymi prezentami, które są swego rodzaju podziękowaniem za przybycie .Ostatnio spotkałam się z takim otwieraczem w formie klucza - z-milosci/pl/klucz-otwieracz-dla-gosci-brazowy-biale-hortensje . Istnieje także możliwość zapisania określonego tekstu, najczęściej sa to właśnie podziękowania za przybycie na uroczystość weselną

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Zaproszenia

Post autor: lusiek » wt sie 01, 2023 10:57 am

Też zabieramy się za organizację wesela i rozglądamy się właśnie za zaproszeniami ślubnymi. Pod adresem: https://artma-zaproszenia.pl/rozmiary-i ... -slubnych/ . Udało mi się znaleźć bardzo wartościowy wpis na ich temat. Mylę, że takie rzeczy warto wiedzieć.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości