Wyposażenie do kuchni

Awatar użytkownika
Laueo75
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 16, 2019 8:12 pm

Wyposażenie do kuchni

Post autor: Laueo75 » pt wrz 30, 2022 3:33 pm

Czy ktoś z was kupował przez internet wyposażenie do kuchni? Wiecie na jaki sklep warto się obecnie zdecydować? Dzisiaj rano trafiłem w sieci na stronę recucina.pl. Z tego co widzę to mają oni dość spory wybór i świetne ceny. Myślicie, że będzie to odpowiedni wybór czy lepiej szukać czegoś innego? Dajcie znać proszę, wielkie dzięki za pomoc!
Człowiek bez duszy nie potrzebuje miłości, a jednocześnie może okazać się przydatny.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Wyposażenie do kuchni

Post autor: lusiek » śr maja 17, 2023 4:21 pm

A waga kuchenna i łazienkowa? Czy macie takie wyposażenie u siebie w mieszkaniu? Bo tutaj https://www.radosnydom.pl/waga-lazienko ... d-zakupem/ właśnie znalazłem artykuł o tym jak wybierać takie wagi, na co zwracać uwagę. Warto to na pewno wiedzieć.

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Wyposażenie do kuchni

Post autor: Darka » pn lip 17, 2023 10:00 pm

Jeśli chodzi o różnego rodzaju przybory kuchenne, to bardzo szeroki ich wybór oferuje między innymi sklep jula franowo w Poznaniu. Ja zawsze, kiedy potrzebuję czegoś do mojej kuchni, jadę z mężem właśnie tam :) Jeśli nie mieliście jeszcze do czynienia z tym sklepem, to polecam - asortyment jest bardzo szeroki, a ceny nie są wygórowane :)

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Re: Wyposażenie do kuchni

Post autor: daga » czw wrz 28, 2023 12:00 pm

Tak mnie natchnęło kilka dni temu, że muszę troszkę zadbać o swój dom. Postanowiłam, że zacznę od wymiany uchwytów w meblach. Gdzie najtaniej kupię uchwyty meblowe czarne? Postawiłam na czarny kolor, ponieważ tak szybko się nie brudzą i pasują do każdego koloru.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości