Sport w szkole

Awatar użytkownika
Axel44
Posty: 290
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:35 pm

Sport w szkole

Post autor: Axel44 » pn cze 22, 2020 6:21 pm

Jak odpowiednio zaopatrzyć zajęcia sportowe w szkole? Może jakiś odpowiedni sklep internetowy będzie miał niezbędne przedmioty do tego? Widziałem w internecie coś takiego https://mojebambino.pl/5048-sport-fitness-rekreacja i muszę przyznać, że bardzo mi się to podoba. Dajcie znać jeżeli macie jakieś opinie w tym zakresie.
Nie ten jest mądry, kto wiele spraw umie, lecz kto złe od dobrego rozeznać rozumie.

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Re: Sport w szkole

Post autor: daga » czw sie 27, 2020 6:31 pm

Sport w szkole jest tak naprawdę rozwinięciem pasji, jakie nas interesują. I przede wszystkim powinniśmy się zastanowić, co chcemy robić, jakie zadania przed sobą stawiać. Ja dopiero teraz, 10 lat po szkole dowiedziałam się, że gra w piłkę nożną na sali ma swoją własną nazwę. To futsal i ma swoją ligę, tu ligafutsalu/com/ o niej przeczytacie.

selena89
Posty: 144
Rejestracja: czw cze 04, 2020 8:13 pm

Re: Sport w szkole

Post autor: selena89 » czw lis 05, 2020 7:19 pm

Uważam, że sportu w szkole jest zdecydowanie za mało. Zwłaszcza teraz, gdy dzieci uczą się zdalnie. Dlatego zapisałam syna na zajęcia jiu-jitsu u trenera carlsongracie/pl/oferta/bjj-kids-grupa-i/ . Syn chwali sobie treningi, chętnie na nie chodzi, mimo że przychodzi zmęczony. Poza tym sztuki walki uczą samodyscypliny, więc to sport idealny dla dzieci.

Benita
Posty: 48
Rejestracja: pn maja 11, 2020 3:18 pm

Re: Sport w szkole

Post autor: Benita » śr lis 18, 2020 3:11 pm

Ze sportem w szkole w ostatnich tygodniach to trochę ciężka sprawa. Panuje pandemia i trzeba uczyć się w domu. Mój syn sobie znalazł nawet sportową alternatywę w postaci rozgrywek piłki nożnej FIFA. Gra jest bardzo popularna i jeśli interesuje Was premiera najnowszej FIFA 21 to warto zajrzeć na tą stronę ekspert.ceneo/pl/fifa-21-premiera .

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Sport w szkole

Post autor: Darka » czw mar 04, 2021 8:37 pm

Moim zdaniem przy każdej szkole powinno być jakieś boisko do gry w piłkę nożną. Konserwacją i serwisem takich boisk zajmuje się firma Orlik Serwis, której ofertę znajdziecie na stronie internetowej orlikserwis/pl/. Polecam się z nią zapoznać, jeśli interesują Was takie usługi ;)

oczka
Posty: 65
Rejestracja: czw sty 30, 2020 7:09 pm

Re: Sport w szkole

Post autor: oczka » śr lis 24, 2021 11:50 pm

Warto na pewno zadbać o to, aby dzieci od małego uczyły się jeździć na nartach. Oczywiście należy malucha dobrze zabezpieczyć. Właśnie dlatego na spokojnie zerknijcie sobie tutaj krakowsport/pl/pol_m_Sprzet-zimowy_Kaski_Kaski-Poc-523.html . Macie tam w ofercie rożnego rodzaju kaski. Wybór jest ogromny.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Sport w szkole

Post autor: lusiek » pn cze 27, 2022 9:58 pm

Ja pracuję w szkole i uczę wychowania fizycznego. Powstaje u nas nowe boisko do piłki nożnej dla dzieciaków i pozostało jeszcze kilka kwestii do zrobienia. Mianowicie, poszukuję firmy, która zajmuje się sprzedażą ogrodzeń boiska. Interesują Nas ogrodzenia z siatki. Widziałam, że symar/pl/ogrodzenia-boisk/ sprzedają właśnie takie ogrodzenia. Zastanawiam się nad złożeniem zamówienia, ale chciałabym jeszcze zasięgnąć Waszej opinii.

spoko
Posty: 125
Rejestracja: ndz lut 21, 2021 2:12 pm

Re: Sport w szkole

Post autor: spoko » wt cze 28, 2022 10:17 am

Moim zdaniem, za mało mówi się o takich sportach jak na przykład żużel opisany na stronie ckm/pl/moto/,25894,1,a.html. Każdy sport jest ciekawy i moim zdaniem to najważniejsze, żeby próbować. Ja na przykład sprawdzam coś takiego i myślę, że dzieciaki również powinny się czymś takim zainteresować. Nie jest to zbyt skomplikowane, a jednak ciekawe.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości