Magazyny wysokiego składowania

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Magazyny wysokiego składowania

Post autor: Darka » pt gru 31, 2021 1:29 am

"Witajcie,

czy ktoś z Was prowadzi może magazyn wysokiego składowania? Jak taka hala magazynowa powinna być wyposażona? Czego nie powinno na niej zabraknąć? Ja ostatnio czytałam na stronie internetowej budnet/pl/Wozki_wysokiego_skladowania_Reach_Truck_co_warto_o_nich_wiedziec,Elektronarzedzia_narzedzia_budowlane,146128-czytaj.html, że na takim magazynie przydać się mogą specjalne wózki reach truck. Czy ktoś z Was z takich może korzysta?
"

xena07
Posty: 71
Rejestracja: czw paź 29, 2020 7:05 pm

Re: Magazyny wysokiego składowania

Post autor: xena07 » śr sty 26, 2022 6:53 pm

Przy prowadzeniu magazynu ważna jest organizacja pracy pracowników, ale też przestrzeni magazynu. Teraz coraz więcej firm wprowadza automatyzację, także w tym wypadku przydać się mogą systemy intralogistyczne. W ten sposób praca będzie efektywniejsza, a każdy towar będzie miał swoje miejsce. Szczegóły na ten temat są tutaj nedcon/pl/produkty/systemy-magazynowe/ .

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Re: Magazyny wysokiego składowania

Post autor: daga » czw lut 10, 2022 5:52 pm

Nie dawno mąż podjął pracę w magazynach wysokiego składowania. Czy waszym zdaniem powinien znać zasady pierwszej pomocy? Kazałam mu przeczytać ten artykuł jogalifestyle/com/pierwsza-pomoc-w-kazdym-przypadku-zaslabniecia-obrazenia-podtopienia-porazenie-pradem-aed/, że w razie co wiedział co zrobić? Czy wasi panowie znają te zasady? Może mieli takie szkolenia od firmy?

magiczna
Posty: 130
Rejestracja: czw sty 21, 2021 2:22 pm

Re: Magazyny wysokiego składowania

Post autor: magiczna » śr lut 16, 2022 8:11 am

To w takim miejscu na pewno będzie Wam potrzebny odpowiedni sposób przewożenia i transportowania np: palet. I wiem, że części dźwigowe sklep Global Lift będzie miał dla Was odpowiednie. Nie musicie kombinować, na pewno znajdziecie tam wszystko, co będzie konieczne. Życzę Wam udanych zakupów w tym względzie.

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Magazyny wysokiego składowania

Post autor: charlotte » czw maja 05, 2022 10:34 pm

Nie zapominajcie o odzieży roboczej dla pracowników magazynu! Możecie ją bez problemu zamówić tutaj pro-materials/pl/ Wybór odzieży jest tam bardzo duży! Jest ona świetnie wykonana i ma przystępne ceny.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Magazyny wysokiego składowania

Post autor: lusiek » pn lip 25, 2022 10:05 pm

Również jestem na etapie poszukiwania magazynu, ale nieco mniejszego. Mamy z mężem bardzo dużo rzeczy i powoli przestajemy się mieścić w Naszym mieszkaniu. Nie mamy garażu ani piwnicy, więc pomyślałam, ze dobrym pomysłem na składowanie naszych rowerów, sprzętu narciarskiego i tym podobnych rzeczy będzie magazyn. Natknęłam się na tę ofertę gizobox/pl/ i powiem szczerze, że wychodzi bardzo korzystnie cenowo. Czy ktoś z Was korzystał z takiego wynajmu?

mopsik
Posty: 120
Rejestracja: czw paź 01, 2020 1:40 pm

Re: Magazyny wysokiego składowania

Post autor: mopsik » pt wrz 09, 2022 1:51 pm

A czy planujesz także prowadzić magazyn w swojej firmie? Jeśli tak to zapoznaj się koniecznie, na czym polega logistyka magazynowa: logit/com/pl/logistyka-magazynowa-logit/ . W wielu przypadkach z pewnością się przyda.

Cripper
Posty: 105
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:01 pm

Re: Magazyny wysokiego składowania

Post autor: Cripper » wt wrz 27, 2022 9:10 pm

Taki magazyn musi być odpowiednio wyposażony. Oprócz regałów musicie tez zadbać o palety wysokiej jakości. Bardzo dobre europalety z drewna oferuje firma Sas Group. To największy producent palet drewnianych w Europie. W ich ofercie znajdziecie różne typy palet przystosowanych do przewożenia rozmaitych ładunków.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości